Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی نرم افزار های ساخت بازی -> شما كدام موتور را برمي گزينيد؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  بعدي

كدام موتور را بر مي گزينيد ؟
3D Game Studio
23%
 23%  [ 45 ]
Game Maker
16%
 16%  [ 32 ]
Quest3d
15%
 15%  [ 29 ]
RenderWare
4%
 4%  [ 8 ]
Dark Basic
1%
 1%  [ 3 ]
Torque Game engine
9%
 9%  [ 19 ]
Irrlicht
2%
 2%  [ 5 ]
Virtools
4%
 4%  [ 9 ]
Power Render
1%
 1%  [ 3 ]
هيچ كدام
19%
 19%  [ 38 ]
مجموع آراء : 191

نويسنده
پيغام
liantec
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 28 آبان 1385
تعداد ارسالها: 718
محل سكونت: تهران ، بوشهر

5 شنبه 10 خرداد 1386 - 23:52
پاسخ بصورت نقل قول
kooshy,
مثلا چه نوع محدوديت هايي رو نداشته باشه ؟ از چه نظراتي؟

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

جمعه 18 خرداد 1386 - 22:33
پاسخ بصورت نقل قول
اول از همه دوستان به خاطر وقفه نسبتا طولاني كه پيش اومد، عذر خواهي مي كنم...

@iran_adventure:
نقل قول:
نكنه nabarunr.1 شماييد ؟!

چراغا خاموش... Mad نور افكن هم نداريم... Very Happy (گذشته از شوخي... نه بابا... چه اسم خفني... Shocked )

نقل قول:
راستش خودم هم قبول دارم...

آقا مجتبي خيلي گلي... Surprised من كه نمي خوام خدايي نكرده از شما اعتراف بگيريم... Embarassed خيلي ممنونم كه به حرفام توجه كردين... Arrow اميدوارم خدايي نكرده حرفام باعث سوء تفاهمي نشده باشه... Surprised خيلي مخلصيم... Laughing

نقل قول:
راستش بعضي وقت ها اعصاب آدم رو خورد مي كنه يه كد رو 100 بار Trace مي كنم هيچ مشكلي نداره مي ري تو فروم 20 تا لينك مي ده كه 15 تاش رو چون عضو نيستي نمي توني ببيني . 5 تا رو هم با دقت مي خوني ولي نه انگار فقط اين منم كه اين مشكل رو دارم ! بعد از كلي دوباره سرچ كردن تو آخرين صفحه به جوابت مي رسي ( ولي خدا رو شكر هميشه تو آخرين صفحه جواب رو پيدا كردم ! دفعه آخر 3 روز طول كشيد تا جواب رو گرفتم ! )

آقا مجتبي خيلي خوب مي فهمم چي ميگيد... خيلي از ماها با اين مشكلات دست و پنجه نرم مي كنيم...
هر وقت بيكار شدي و تصميم داشتي بازيت رو ادامه بدي به من يه ايميل بزن، مي خوام يه چيزايي بهت بگم... Arrow شايد بدردت بخوره... Razz Mad Evil or Very Mad

نقل قول:
در هر صورت ممنون نوشته هات باعث شد روحيه تازه بگيرم ان شاا... سرعت كار رو بيشتر مي كنم ...

ارادت داريم... خيلي خوشحالم... Surprised اگه امتحاني چيزي داري... به هر حال بعد از اينكه بيكار شدي و خواستي روي پروژت كار كني با من يه تماسي بگير... Surprised

نقل قول:
اميدوارم هميشه جوگير باشيد

خيلي وقته دارم سعي مي كنم خلاصه بنويسم اما چون دوست دارم افراد بيشتري متوجه بشن (حتي تازه كارا) سعي مي كنم بيشتر توضيح بدم... اميدوارم اينكار نتيجه معكوس نده و بندگان خدا بدتر گيج نشن... Smile Question

@_Akhtar:
نقل قول:
من نياز به يه موتور دارم كه fps خوبي داشته باشه و امكانات صداش هم خوب باشه و مهم ترين چيز كه الان برام مهمه اينه كه بتونه براي xbox 360 , PS3 بازي بسازه .

من كه كم آوردم! Confused اگه بخوام خيلي مختصر و مفيد بگم بايد بگم كه برنامه نويسي براي كنسول ها هنوز هم كه هنوزه جزء مشكلترين انواع برنامه نويسي گرافيكيه! و تازه اگه يه بازي براي كنسول بنويسيد خيلي زودتر از معادل هاي كامپيوتريش كپي ميشه چون فقط يه سري چيپ امنيتي هستند كه دي وي دي هاي كپي رو از غير كپي ها تشخيص ميدن! Mad

نقل قول:
شما كه با Render ware كار كردي ، چطوره ؟
مي شه يه بازيه كامل ازش در آورد ؟

نظر من يكي در اين مورد هيچ اهميتي نداره Embarassed چون با RW اينقدر بازي ساختن كه گفتن و نگفتن يا تاييد و رد هيچكس در توانايي ساخت بازي هاي Commercial اين مجموعه نرم افزار هيچ تاثير خاصي نداره! به هر حال گير آوردن استوديوش يه مقدار سخت و زمانبره!!! اگه خبري بشه اولين كسي كه به اينجا خبر ميده آقا مجتباي گله... Laughing در هر صورت من اگه جاي شما بودم فعلا همين پي سي رو مي چسبيدم و ول نمي كردم... كار با كنسول ها يك سري كابل ها و ابزارهايي مي خواد كه تهيه شون براي ما خيلي راحت نيست...! Crying or Very sad

نقل قول:
من كه نمي خوام برنامه بنويسم ، فقط در حد يه هوش مصنوعي برام كافيه كه ديگه مخم بتركه .
ولي تا حالا با نرم افزاري كار نكردم كه امكان توصعه داشته باشه ، شايد اگر render ware اين امكان رو داشته باشه ، توصعش دادم .
هنوز كه گيرم نيومده .

فكر كنم زياد دقت نكرديد! چون حتي مديا پلير هم قابليت توسعه داره... Wink انجين ها و نرم افزارهاي ديگه كه هيچ Rolling Eyes (البته نرم افزارهاي درست و حسابي رو ميگم!)
اگه نمي خواهيد برنامه بنويسيد، بهتون توصيه مي كنم به هر چيزي كه علاقه دارين خودتونو حسابي توش نشون بدين و به فكر اين باشيد كه عضو يه تيم بشيد – خارجي يا داخلي- كمي با اونها كار كنيد تا ببينيد اصلا از اين كار خوشتون مياد يا نه! اونوقت به فكر توسعه قابليت ها و توانايي هاي خودتون باشيد تا به چيزي كه مي خواهيد برسيد... Laughing داشتن صبر خيلي مهمه... اگه بهتون بگم اينكار بايد به مرور و طي يه دوره 5 تا 10 ساله طي و انجام بشه چي ميگيد؟ چيزي كه شما مي خواهيد چيزي نيست كه بشه يكي دو ساله بدستش آورد... Shocked

نقل قول:
اگه منظورتون منم ، شرمنده ، وقت واسه تحقيقات نيست .
همينا هم كه نوشتم از اطلاعات قبليه .

نه عزيز جان چرا حرف تو دهن ملت ميزاري... Question Very Happy ولي گذشته از شوخي... نه، من هيچ شخص خاصي رو مورد هدف قرار نداده و نميدم... كلي بود... خلاصه شرمنده اگه اينطوري به نظر رسيد! Arrow Embarassed

نقل قول:
من اين حرفا رو بي نهايت قبول دارم .
ولي موقعيتش توي اينجا فراهم نيست
كجاست اون مشتري كه مي گيد ؟
اگر پيداش كرديد نشونش رو بديد تا من پاشنه در خونشو بكنم .
شيش ماه اتورن ساختم ، هيچي !!!
شيش ماه فلش كار كردم ، هيچي !!!
1سال تدوين كار كردم ، هيچي !!!
3سال انيميشن كار كردم ، تازه داره به يه جاهايي مي رسه ، كه بازم بهش اوميدي نيست .
2ساله دارم بازي مي سازم ، از همه تجربياتم استفاده كردم ، اونم ...
توي تموم اين مدت اون مشتري كه مي گي رو پيدا نكردم .
اين مشتري كه مي گي كجاست ؟

كي ميگه موقعيتش اينجا فراهم نيست؟ اتفاقا هست، خوبم هست، فقط ناشناخته س! هم براي مشتريش، هم براي سازندش! تفهيم كردن برخي موارد واقعا خيلي دشواره...! ولي كار نشد نداره... چرا ما مي شينيم و تنبلي مي كنيم بعد تقصير رو مي ندازيم گردن دولت خودمون، يا دولت آمريكا، يا يه موقع اعراب، يه موقع اين، يه موقع اون؟!!! يه موقع هم همسايه!!! و معلم و دانشگاه و غيره... منو شما كه بيگناه بيگناهيم نه... Very Happy
شما اينهمه سابقه داشتيد و ما خبر نداشتيم؟ خوب پس شما هم بايد ناشناخته باشيد يا درست كارتونو معرفي نكرديد! (جدي ميگم Evil or Very Mad )
سه سال انيميشن! مي تونم ازتون بخوام آخرين Demo Reel از كارهاي خودتون رو بهم نشون بديد... اگه اينكارو بكنيد بهتون ميگم كه چرا تازه داريد به جاهايي ميرسيد... Idea
من در اين زمينه ها تقريبا تفريحي و مستقل كار مي كنم، چون كار اصليم در زمينه وب هست و پول درآوردنش هم خيلي راحتتره... تيم تشكيل دادن و شركت زدنش هم خيلي راحتتره... ما خيلي وقت ها بجز Proposal كار، RFP اون رو هم خودمون تهيه مي كنيم و به شركت ها و مشتري هامون ميديم... اينطوري بهشون نشون ميديم كه هر كاري بخوان در توان ما هست... پورتال... وب سايت... وب سرويس... PHP... ASP... هر چي... بعضي وقت ها هم كه حال مي كنيم Application هم كار مي كنيم... خلاصه تا اونجايي كه وقت و توان بهمون اجازه بده و طرف هم پول بده باشه دست رد به سينه هيچ كاري نمي زنيم... Arrow البته يه سري مسائل ديگه هم هست كه بايد تو كار بهشون برسين... مثلا اگه عموم هم بياد پيشم تا درصد اوليه كارو نگيرم دست به سياه و سفيد نمي زنم... Shocked Embarassed اين مبلغ اوليه نشاندهنده اينكه طرفت كارش جديه، پس تعارف بي تعارف! يا مثلا بايد بدوني كه كي كارو تمامو كمال ارائه بدي... بايد بدوني كه چطوري توي يكي دو روز كار رو براي دمو به مديران آماده كني (بايد بدوني كه داري كارو براي كي دمو مي كني... خيلي وقتا اول كار فقط ظاهر مهمه... اينم يه درده ديگه ... اما خوب براي ماها يه فرصت هم هست... درسته؟) و طوري حرف بزني كه طرفت فكر كنه يه تيم 30 نفره زير دستت دارن كار مي كنن... اما دروغ... نه، جواب نميده! بالاخره دستت رو ميشه... Twisted Evil خلاصه هزار و يك نكته كه بايد تو كارت در بياري... Wink

در مورد گرافيك و تري دي و بازي سازي كار به اين راحتي نيست... Sad ولي مي خوام بدوم تا حالا دنبال مشتري گشتي كه ميگي نيست؟ تا حالا دره چندتا فرش فروشي رفتي بگي آقا من تمام فرشهاتونو به صورت اينتراكتيو در ميارم تا مشتريات حال كنن؟ يه نمايشگاه خفن ماشين چي؟ بازم بگم؟ مطمئن باش طرف اصلا نمي فهمه داري چي ميگي اما خوب بايد يه دمويي چيزي بسازي ديگه مگه نه؟ ساختي؟ بيار... اگر نساختي اما در اين زمينه جدي هستي پس بساز و به ما هم نشون بده... توي سايت هاي خارجي هم همينطور... اين خيلي مهمه... بعضي ها نظراتي ميدن كه واقعا كار آدمو از اين رو به اون رو ميكنه... Razz تا حالا اينكارارو كردي؟ هيچ وقت امتحان كردي؟ تا حالا چند تا Proposal نوشتي؟ پي چندتاشو گرفتي؟ تا حالا سعي كردي برنامه راه سازي براي وزارت كشور بسازي اسمش بزاري "نرم افزار جامع راه سازي"... كاملا بومي و ايراني؟ كار سنگينه؟ سخته؟ بودجه نيست؟ خوب مگه كسي گفته راحته؟ ... Shocked " كار هر كس نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن "... كه گاو نر اينجا استعاره از پول يا سيستم خفنه... Very Happy

خلاصش اين كه تمام تقصيرات اول اولش متوجه خودمونه نه كس ديگه...(من نميگم هيچ كس مقصر نيست... اما كسي كه ديگران رو مقصر ببينه يا ميخواد خودشو توجيه كنه يا از زير كار كردن در بره... پول نفت خوردن داره نه؟) كار بايد اينقدر قوي باشه كه با طرف حرف بزنه... Confused احتمالا من فقط دارم شعار ميدم ولي حقيقت همينه... Embarassed كسي كه هيچ چيزي از جلوه هاي ويژه سر در نمياره بازم ميفهمه كه اسپايدر من 3 يه فيلم معمولي ايراني نيست (چه مثال باحالي... Smile Very Happy ) ... مگه نه؟ ميفهمه كه روي اين فيلم كار شده... مگه اينطور نيست؟ پس اول از همه كار ماست كه ايراد داره (از ماست كه بر ماست شايد هم بر دوغ... كسي چه ميدونه؟ با كشك چطورين؟)... ما انتظار داريم يكي برامون RW رو بسازه، بعد يكي اونو كرك كنه بعد يكي ديگه اون رو دانلود كنه بفرسته دره خونمون... ما هم زحمت بكشيم نصبش كنيم و با چندتا كليك ساده Gears of War 3 رو بسازيم بديم تو بازار... Shocked هيچ كس هم كپيش نكنه تا Masterpiece ما ضرر نده... Confused فردا صبح هم كه از خواب بلند شديم بريم ميليارد ميليارد پول پارو كنيم بزنيم به جيب بريم مايكروسافتو بخريم... Very Happy اين كه نميشه! بله كار سخته... حالا كي مرده؟ بايد كارو اونقدر سخت گرفت كه وقتي شروع ميكني كم نياري و وسط كار نبري!... يا شروع نكن يا تا تهش برو... البته شكست هم تجربه اي... من نمي خوام بيش از اين شعار بدم... ولي دوست ندارم... دوست ندارم كه .... كه... ولش كن... Confused اميد به خدا... از تو حركت از خدا هم بركت... يا علي بگو و شروع كن... مشتري هم به موقعش... يه وقت از دست من نرنجيا... اينارو حرفهاي دله يه همكار به دوست و همكارش فرض كن... مخلصيم... جايي كه مفسده كم باشه و كار زياد همه پيشرفت ميكنن... البته ما هم خيلي كار مي كنيم ها... مثلا تيشه ميزنيم به ريشه ملت!!! اينم كاره ديگه... نه؟ Very Happy

آقا سعيد شنيدم مي خواي بزني تو خط برنامه نويسي... برات از صميم قلب آرزوي موفقيت مي كنم... چه با موتور سورس باز كار كني چه با موتور سورس بسته... چه اديتور بنويسي چه نرم افزار فارسي كنيد... به هر حال موفق و پيروز باشيد... مخلصيم.

@mory:
نقل قول:
آقا شرمنده مون كرديد با اين حرف ها . ممنون لطف داريد .

مرتضي جان، آقا ما خيلي مخلصيم... Laughing ما اون موقع كه شما مشغول به كار بوديد براتون دعا مي كرديم اما خبري از حرف و حديث نبود... Embarassed حالا هم براتون دعا مي كنيم ، هم ازتون تعريف و تمجيد مي كنيم... Very Happy هر چيزي يه جا و مكاني داره... خودم كه با اين روش حال مي كنم... Very Happy به هر حال شما هم خيلي لطف داريد... ممنونم... Surprised
نقل قول:
( گفتم اگه جواب بدم خود هرز نگاريه و اگر جواب ندم بي ادبي . من هرز نگراري رو انتخاب كردم . )

نتيجه اخلاقي اين قضيه اين بود كه سيب نشسته نخوريم... Very Happy ... براتون آرزوي موفقيت مي كنم... در دنيا و آخرت... همين... Laughing Surprised

نقل قول:
راستي شما اطلاعات خيلي خوبي داريد و خيلي دقيق به همه چيز مي پردازيد . ميخوام در باره خودتون بدونم . سابقه و علاقه مندي هاي كاريتون و اينكه چه جوري ميشه تو يك پروژه بازي از وجود شما استفاده كرد . من فعلا همين قدر ميدونم كه :
اطلاعات در باره اين صنعت و خيلي بالاست و دست به نوشتن تون هم عاليه . پس اگه بخوام براي يك بازي document يا proposal يا از اين چيزها بنويسم خوشحال ميشم از وجود شما استفاده كنم .... جسارت نشه . يك مثال از استفاده از توانايي افراد بود. و خوبه كه آدم از وجود افراد قويتر استفاده كنه .

شما لطف داريد... Surprised در واقع من فقط يه Hobbyist يا حداكثر يه Indie بحساب ميام... آرزو دارم يه روز اونقدر اطلاعات داشته باشم كه بتونم يه كار منسجم و درستو حسابي با يه تيم درستو حسابي انجام بدم... به اميد اون روز... Surprised

نقل قول:
-------------------------- اين آدمها هستن كه بازي ميسازن نه موتور ها -----------------------------------

Laughing

در آخر از همه دوستان خواهش مي كنم كه اگه من خدايي نكرده درشتي كردم، منو به بزرگي خودشون ببخشن... Question چون واقعا قصد آزردن كسي رو نداشته و ندارم... Crying or Very sad خيلي مخلصيم... Surprised همتون موفق باشيد. Laughing

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

شنبه 19 خرداد 1386 - 01:14
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

آقا مجتبي خيلي گلي... من كه نمي خوام خدايي نكرده از شما اعتراف بگيريم... خيلي ممنونم كه به حرفام توجه كردين... اميدوارم خدايي نكرده حرفام باعث سوء تفاهمي نشده باشه... خيلي مخلصيم...

نه بابا . يه واقعيته . ممنون . باهاتون تماس مي گيرم . يا حق ...

نويسنده
پيغام
HITMAN007
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 4 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 35

شنبه 19 خرداد 1386 - 09:10
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام خدمت دوستان عزيز تاپيك جالبي زدين.
تو مواردي كه داشتم توي اين تاپيك ميخوندم يه چيزي توجهمو جلب كرده اونم موتور رندر وره.
سوالي داشتم ازآقاي اختر وبقيه ي دوستان كه با اين انجين كار كردند.ميخواستم بدونم شما كه با اين موتور كار كردين تمام اجزاي موتورو از قبيلrenderware AI renderware3dsm renderwarephisice دارين من خودم استديوشو دارم اما يه مشكل اساسي وغير قابل حل داره واونم لايسنس 10 روزشه كه كارو خراب ميكنه.اگه ميشد اين مشكلو حل كرد خوب بود اما چه فايده چون سه قسمت ديگه ي اين موتورو ندارم Neutral

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

شنبه 19 خرداد 1386 - 10:44
پاسخ بصورت نقل قول
برای جناب كنجكاو :
چی بگم ! ... ما بیشتر مخلصیم ... چاکریم ... کوچیکیم ... بگذریم .
من یه چند روزی نمونه کارهای انیمیشنمو داخل یه سایت آپلود کرده بودم ولی دیدم کسی نظری نداره ، چون اینجا همه کارهای ریل تایمی انجام می دن ، منم بی خیال شدم
اگه شما دوست داشته باشی دوباره آپلود می کنم ، یه فایل 60 ثانیه هست که داخلش حدود 50 تا کار رو که همشون چند ثانیه ای (تستی) هستند رو گذاشتم و یه انیمیشن کوتاه هم با مضمون دهقان فداکار ساختم که اون هم حدود 70 ثانیه هست و حدود 6 ماه کار برد و یه عالمه کارهای ریزو درشت که برای خودم و دوستان ساختم (تبلیغاتی ، سرگرمی)
اگه دوست داشته باشین براتون آپ می زنم ولی قبلش بگین کدوم چون برام امکان پذیر نیست همشون رو آپلود کنم .
همه حرفاتو در مورد پشتکار و ... رو هم قبول دارم ولی فکر می کنم در مورد من که بعضی وقتها از ساعت 6 صبح تا 1 نصف شب پای کامپیوتر دارم با چندتا کد ور می رم و هر کی منو می بینه می گه این دری وری ها چیه !!! ، صدق نمی کنه .
بعضی وقتها می خوام سرم رو بکوبم توی دیوار ولی ترجیح می دم کامپیوتر خاموش کنم و برم بخوابم .

گفتی :
جايي كه مفسده كم باشه و كار زياد همه پيشرفت ميكن

پس اینجا باید بی خیال شد چون همه ما ها بدون اینکه حتی بدونیم که نرم افزارو کی نوشته باهاش کار می کنیم (هر چند پولی در نمی یاریم)

در مورد گشتن به دنبال مشتری :
من 2 سالی بود که مداوم به صدا و سیمای مرکز استان سرک می کشیدم و کارام مورد توجه بعضی هاشون قرار گرفته بود ولی هر دفعه بهانه های مسخره و بی دلیل (به داستان گیر می دادن و ... مگه من داستان نویسم !!!)
منم بی خیال شدم رفتم سراغ همین بقال چقال های که گفتید چندتا دمو دادم ، خوب یادم می یاد که اونموقع وقت زیادی نداشتم و فقط کارهایی رو می کردم که می دونستم دهن پر کن هستش و انتظار داشتم حد اقل طرف 10% قدرت تخیل داشته باشه و بدونه که کاری که تا به اینجا رسیده می تونه تا خیلی جاها بره ولی اینطور نبود ، حتی 1% .
از وقتی اومدم سراغ بازی دیگه نظرات دیگران رو گذاشتم کنار (کسایی که از این رشته سر در نمی یارن ) چون اگر می خواستم این کارو بکنم از همون اول باید می گذاشتمش کنار .
برای اینکه بدونید توی بازی تا کجا پیش رفتم ، تمام سبکهای بازی (حداقل 5 تای کلی) رو ساختم و فقط توی مواردی مشکل دارم که نیاز به صرف وقت و هزینه های زیاده داره .

خب انگار منم زیاده روی کردم ، امیدوارم ببخشید .

برای دوست خوبمون HITMAN007 :
من هنوز این موتور ندیدم و جواب به این سوال برام خیلی مشکله ولی به زودی دوست خوبمون "کنجکاو" برات توضیح می دن .
راستش این سوال منم هست .

روز و روزگار بر همگی خوش .

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069

شنبه 19 خرداد 1386 - 11:56
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

من خودم استديوشو دارم اما يه مشكل اساسي وغير قابل حل داره واونم لايسنس 10 روزشه كه كارو خراب ميكنه

جدا از اون قسمت هايي كه گفتيد نداره يه كاري مي شه كرد و اونهم اينه كه از ويندوز ايميج بگيريد و هر وقت وقتش تموم شد ايميج رو برگردونيد .

نويسنده
پيغام
HITMAN007
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 19 خرداد 1386 - 16:01
پاسخ بصورت نقل قول
اقا مجتبي راه حلتونو بارها انجام دادم ولي بيفايده بوده Crying or Very sad
تازه اگر هم جواب ميداد بازم راه درست وحسابي نبود چون آدم كه براي ساخت بازي نميتونه هي وينوز برگردونه تازه چيزهايي كه save كردي وميخواي چيكار كني. به محض اينكه يه مقدار از رجيستريش مونده باشه فوري شناسايي ميكنه وديگه بالا نمياد تازه تاريخ ويندوزت هم بايد 21 سپتامبر2004 باشه وگرنه بالا نمياد.توي dll كه براي تايمرش طراحي كرده بودن ساعت 12 نيمه شب 21 سپتامبر2004 تعريف شده وبه غير از اينو شناسايي وموتورو از كار مي اندازه. حالا گيريم همه ي كارها جورشد وتونستيم تايمر داخليشو نگه داريم سه قسمتي كه نداريم چي.استديو كامله وبراي كنسول هاي ps2 xbox gamecube pc خروجي ميگيره اما.... Neutral

نويسنده
پيغام
HITMAN007
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 19 خرداد 1386 - 18:35
پاسخ بصورت نقل قول
يه سوال داشتم از شما دوستان واون اين كه تا حالا تو اين سايت كسي موتور گيم بريو رودانلود كرده من تا1600 مگابايتشو گرفتم اما ازاين به بعد كسي نيست به من بده ميخواستم بدونم كسي داره 300 مگ بقيشو به ما بده Wink

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

شنبه 19 خرداد 1386 - 20:05
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

يه سوال داشتم از شما دوستان واون اين كه تا حالا تو اين سايت كسي موتور گيم بريو رودانلود كرده من تا1600 مگابايتشو گرفتم اما ازاين به بعد كسي نيست به من بده ميخواستم بدونم كسي داره 300 مگ بقيشو به ما بده

Shocked
لينكشو ميدي .
من فعلا دارم دس و پا شكسته وير تولز و دانلود ميكنم

لينك دانلود كلش رو ميدي ؟

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

شنبه 19 خرداد 1386 - 20:18
پاسخ بصورت نقل قول
-----------------------=

من نسخه ی کاملش رو دارم.

-----------------------=
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 6 از 14 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011