Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> تیم بازی سازی Quest 3D

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 952
محل سكونت: NoWhere Land

2 شنبه 6 دي 1389 - 21:45
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
Reza Azimy_RW, دوست عزیز اول اینو بگم که منظور خاصی نداشتم فقط یکم خودمونی بهت گفتم Idea
اما چند تا مورد رو خدمتت بگم :

1- انتخاب های بهتری بجز کوئیست برا ساخت بازی وجود داره ... مثل یونیتی و تورگ و ...
2- اگه واقعا دوست داری اون همه افکت Post Process رو + محیط شلوغ و ... داشته باشی اصلا نه یونیتی و نه کویست و انجینهایی مثل این رو فراموش کن ...
3- یه بازی واقعی به چیزایی بیشتر از افکت SSAO ، MotionBlur , DOf و ... احتیاج داره ( جدیدا علاقه شدیدی بین بازی سازای ایرانی نسبت به این افکتها بوجود اومده !!! ) ... بدونه اینها هم میشه بازی ساخت Arrow
4-مدلهات ( کاری ندارم خودت ساختی یا نه ) مشخصه که فوق highpoly هست ... سعی کن با بافت و نرمال مپ به مدلهات دیتیل بدی ...
5-اگه قصدت ساخت یه بازی کوچیک و ساده هست ... بهتره خودت تنهایی اینکار رو انجام بدی ، چون مدیریت و برنامه ریزی گروه از خود ساخت بازی سخت تره ...

در کل ناراحت نشو چون توی همین سایت خودت ببین چندتا تاپیک مثل این تاپیک زده شده و خیلی هاشون هم حتی ایده ، داستان و ... هم داشتن ولی چی شد بازیشون ؟؟

به شدت تایید میشه!
فلانی بازیش ته گرافیک بود، بازی کردم خیلی حالمو گرفت. نه داستان، نه محتوا، نه گیم پلی
به نظر من 10٪ بازی هم گرافیک و افکت نیست! خودت بازی های موفق مثل WoW رو ببین میفهمی چی میگم.
اگه هم میخوای بازی بسازی همین الان آستین بالا بزن و شروع کن. بخوای منتظر همکاری باشی حالا حالاها باید منتظر باشی!
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Reza Azimy_RW
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 18 خرداد 1387
تعداد ارسالها: 56

2 شنبه 6 دي 1389 - 21:50
پاسخ بصورت نقل قول
2-

منظورتو نفهمیدم . یعنی همه اینجینا اینقدر شلوغن ؟

- 3

خوب عزیز نگفتی چه چیزایی نیاز داره !؟
منظورت گیم پلی و ... هست ؟ خوب اگه اینه که خودم میدونم . من منظورم افکتهای گرافیکی بود . اونا رو که به قول خودتون نمیشه از روی شات تشخیص داد ! گیم پلی و داستان و ... برای من خیلی بهترند و همچنین برای گیمرهای حرفه ای ( من عادتمه روی گرافیک بازی خیلی حساسم !(البته گیمرهای ایرانی هم همینطور !) )

4-

کلا چون بازی تجاری نبود و قرار بود فقط روی سیستم خودم اجرا بشه زیاد به این موارد توجه نکردم .

5-

نه یه بازی تجاری حرفه ای قصدم بود

خوب اونا یا با گیم استادیو بازی میخواستند بسازند یا خودشون بازیسازی بلد نبودند !

راستی دوست عزیز خیلی خوشهال میشم بگی برای اینکه قدرت و هنر بازی سازیمو نشون بدم باید چی بسازم ؟

راستی من الان پست شما رو دیدم اقا اشکان :

خوب منم قبول دارم ولی دلیل نمیشه یکی که روی گرافیک بازیش کار کرد روی بقیه موارد کار نکنه که ×! مثلا کرایسیس گیم پلی و داستان خوبی داشت ( از امتیازهاش میشه فهمید ) ولی به نظرت اگه گرافیکش بد بود اینقدر که الان معروف شده معروف میشد ؟

راستی خوب نظری دادیا ! تنهایی که نمیشه بازی تجاری ساخت !
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

2 شنبه 6 دي 1389 - 23:25
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
منظورتو نفهمیدم . یعنی همه اینجینا اینقدر شلوغن ؟

یعنی چی انجینها شلوغن ؟ Shocked
منظورم این بود که این انجینهای عمومی ( مثل یونیتی ، تورگ ، کوئیست و ... ) بیشتر به درد بازیهای casual میخوره ...
اگه بخوای به قول خودت یه "بازی تجاری حرفه ای" بسازی باید موتورت رو خودت بنویسی ...
البته قبول دارم که میشه قابلیتهای بعضی از این انجینها رو گسترش داد و حتی موتوری مثل تورگ که سرس رو هم در اختیارتون قرار میده ...اما بیشتر وقتتون رو باید صرف پیدا کردن و رفع باگهاش بکنید !!! پس راهش یا همون نوشتن انجین خودتون هست ( نیاز به مهارت ، وقت و ... داره ) یا خریدن یه انجین گرون قیمت !!!

نقل قول:
خوب عزیز نگفتی چه چیزایی نیاز داره !؟
منظورت گیم پلی و ... هست ؟ خوب اگه اینه که خودم میدونم . من منظورم افکتهای گرافیکی بود . اونا رو که به قول خودتون نمیشه از روی شات تشخیص داد ! گیم پلی و داستان و ... برای من خیلی بهترند و همچنین برای گیمرهای حرفه ای ( من عادتمه روی گرافیک بازی خیلی حساسم !(البته گیمرهای ایرانی هم همینطور !) )

ایده و داستان رو با شات نمیشه نشون داد ولی میتونستید بنویسید که Shocked
حساسیت رو گرافیک هم نمیدونم به چی میگید ... یعنی انداختن 10 تا افکت Post Process که فریم ریت رو بیاره پایین میشه حساسیت گرافیکی ؟ البته این مشکل بیشتر بازی های ایرانی هست ... به نظر من این محتویات بازی هست که گرافیک بازی رو قشنگ میکنه ...

نقل قول:
نه یه بازی تجاری حرفه ای قصدم بود

نقل قول:
پرسیدی حقوق ؟! شرمندتم رفیق ! بعد از فروش بازی همه به یه نون و نوایی میرسند !

برای ساخت بازی حرفه ای به افراد حرفه ای و همینطور یه بودجه هنگفت نیاز داری Idea یعنی اینا کمترین چیزهاست ...

نقل قول:
خوب اونا یا با گیم استادیو بازی میخواستند بسازند یا خودشون بازیسازی بلد نبودند !

من خودم به شخصه گیم استودیو رو بیشتر از کویست تو ساخت گیم قبول دارم ...
ولی به هر حال فرق نمیکنه ... اونها هم دقیقا همین رو میگفتن ...

نقل قول:
راستی دوست عزیز خیلی خوشهال میشم بگی برای اینکه قدرت و هنر بازی سازیمو نشون بدم باید چی بسازم ؟

من نگفتم بیا قدرت و هنر بازی سازیت رو نشون بده ...
شما خودت یه بازی میسازی و قدرت و هنر بازی سازیت رو نشون میدی مثل کاری که بقیه میکنن ...
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 952
محل سكونت: NoWhere Land

2 شنبه 6 دي 1389 - 23:41
پاسخ بصورت نقل قول
همچنان تاًیید می کنم!

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Reza Azimy_RW
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 7 دي 1389 - 00:30
پاسخ بصورت نقل قول
حساسیت گرافیکی یعنی دلم میخواد گرافیک بازیم بالا باشه . کرایسیس و هزار تا بازی دیگه خیییلی بیشتر از این افکتهایی که من استفاده کردم توی یک بازی استفاده کردند ! پس این حسنه نه عیب ! همه جا به گرافیک بالار امتیاز میدن اینجا پایینتر !
نقل قول:
====
ایده و داستان رو با شات نمیشه نشون داد ولی میتونستید بنویسید که Shocked
حساسیت رو گرافیک هم نمیدونم به چی میگید ... یعنی انداختن 10 تا افکت Post Process که فریم ریت رو بیاره پایین میشه حساسیت گرافیکی ؟ البته این مشکل بیشتر بازی های ایرانی هست ... به نظر من این محتویات بازی هست که گرافیک بازی رو قشنگ میکنه ...

=====

من که این بازیی رو که ساختمو نمیخوام ادامشو بسازم که ! میخوام با همفکری گروه یه بازی خلاقانه بسازیم ! در ضمن محتوای بازی ربطی به گرافیک نداره ! اینا دو مبحث جدان !

نقل قول:
===========
برای ساخت بازی حرفه ای به افراد حرفه ای و همینطور یه بودجه هنگفت نیاز داری Idea یعنی اینا کمترین چیزهاست ...
============

خیلی از شرکتهای بازی سازی تو ایران و اونور اول از همین گروه هایه همین شکلی ساخته شدن . یعنی هیچ کس توقع حقوق نداشته . تو برنامه صفر و یک ازشون مساحبه میکرد گفتن PDT_002

نقل قول:

من خودم به شخصه گیم استودیو رو بیشتر از کویست تو ساخت گیم قبول دارم ...
ولی به هر حال فرق نمیکنه ... اونها هم دقیقا همین رو میگفتن ...

خوب دلیلش میتونه بی اطلاعی شما از کوییست باشه

انگار هنوز نیومده 30 تا دشمن پیدا کردیما ! Sad همه همت کردن ما رو از ساخت بازی منصرف کنن ! حالا با هر دلیل غیر منطقی ( مثل همین پستتون ) ! باید بگم موفق شدید !
من گفتم اصلا در حده شما نیستم ولی تازه IGI بازی نکردم که جو گیر شم بخوام بازی بسازم یا اینکه بلد نباشم دلیل موفقیت یه گیم چیه ! که همه اومدن از دلایل موفقیت گیم اینجا توضیح میدن !

حالا همین من اومدم از گرافیک بالا حرف زدم 1000 تا مخالف گرافیک پیدا شد !
بهتون قول میدم اگه از داستان و خلاقیت و گیم پلی هم حرف میزدم همه مخالف اینا میشدن !
دهنمونو سرویس کردید رفقا ! به گا رفتیم ! نمیزارید که ادم قشنگ حرف بزنه که Idea !

اشکان جان به تو هم بگم دوباره اومدی تز دادی لهت میکنما !(شوخیه نترس !)

اين نامه توسط Reza Azimy_RW در 3 شنبه 7 دي 1389 - 12:21 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hamed_benz
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 27 آبان 1388
تعداد ارسالها: 307
محل سكونت: شاهین شهر جوووووون

3 شنبه 7 دي 1389 - 06:34
پاسخ بصورت نقل قول
Reza Azimy_RW, این نوع صحبت کردن توی این فروم جایگاهی نداره، پس سعی کن لحن صحبتت رو حتما درست کنی اگه میخوایی به فعالیتت ادامه بدی اینجا. اون هم با افرادی مثل Unity3D, که همه ی بچه های موتور یونیتی به ایشون احترام میذارن.

دوم : شما اصلا لازم نیست اینجا کسی رو مجاب کنی که میخوایی چه نوع بازی بسازی که حالا این جوری همه رو به باده بد و بیرا گرفتی ، اگه احساس میکنی قدرت برای ساخت بازی بالاست و ایده و گرافیک خوبی میتونی ارائه بدی ، بسم الله، با کار و قدرتت حرف بزن نه با حواشی.

سوم : شاید بچه ها  توی شرکت های بزرگ فعالیت نکنن و به قول شما حرفه ای نباشن ، ولی بحث های خیلی پیشرفته تر و علمی تری اینجا ها سر میگیره ، اگه با 2 تا مطلب اینجوری غاطی کردی ، پیشنهاد میکنم از همین الان خودتو درگیر مسائل پیچیده نکنی.

چهارم : شما بازیت رو بساز و ارائه بده ( حالا که شما انقدر ادعای گرافیک داری ) اگه کارت جالب بود ، مطمئا باش بقیه میان دمبالت.

Reza Azimy_RW, : هتون قول میدم اگه از داستان و خلاقیت و گیم پلی هم حرف میزدم همه مخالف اینا میشدن ! Reza Azimy_RW, به هیچ عنوان اینجوری نیست ، قابل اثبات هم هست. یه سری به بازی های ساخته شده توسط دوستان بزن ، میبینی که همگی نقد ها و پیشنهاد های درست و به حایی دادن ، مثل بازی های آقای " مهدی بازیان " ، پس ندونسته اینجوری به کسی توهین نکن.

Those That Understand Binary And Those That Don't

دانلود سریع و ساده از تمام آپلود سنتر ها :
http://rapidbaz.com/from/822936
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Reza Azimy_RW
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 7 دي 1389 - 11:11
پاسخ بصورت نقل قول
شرمنده اقا حمید من نمیدونستم شما جنبه شوخی نداری . جناب Unity خودشون درک اینو دارن که شوخی میکنم .

دوم : بابا یه صفحه تایپیکه ! خودت میخوندی ! من نیومدم اینجا کسی رو مجاب کنم ؟ دوستان خودتون هی گیر دادن کارت در چه حده نمیدونم بازی فقط گرافیک نیستو بازی بلد نیستیو ...!!!!

سوم : من کی گفتم حرفه ای نیستن ؟! خوب من فقط جواب سوالاشونو با شوخی دادم ! حتی توی شوخی هم نگفتم حرفه ای نیستن ! 30 بار هم گفتم من از شما خیلی کمتر حالیمه . بگو گفتم یا نگفتم ؟ در ضمن اونایی که طرف صحبتم بودن خودشون فرق شوخی رو با جدی میدونن .

چهارم : وای هی داره اوضاع بدتر میشه ! من کی ادعای گرافیک داشتم رفیق ؟ من فقط اسم افکتها و شیدرهایی که توی بازی استفاده کردمو گفتم که دوستان عزیز هی گیر دادن ! Sad Sad Sad
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011