Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> توطئه

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 26 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 402
محل سكونت: تهران

جمعه 22 ارديبهشت 1385 - 19:22
پاسخ بصورت نقل قول
محمد جان دوباره سلام
آقا دستت درد نکنه خیلی بهتر شد Laughing
یه پیشنهاد دارم . میشه به جای اون ریتم که از ثانیه 27-28 شروع میشه از صدای دو قل ارتشی استفاده بشه ( البته در صورت امکان ) که حالت نظامی و حماسی خودش رو حفظ کنه و اون شیپور هم همین طور .

در ضمن من فقط به خاطر منوی اصلی بودنش اینقدر حساسیت دارم . شاید از همین ریتم ها بشه در صفحه پایان ماموریت هر مرحله یا شکست در هر مرحله استفاده کرد .
می خوای یک بار دیگه بگم الان بیشتر چه چیزایی لازمه ؟
صدا موسیقی برای منوی اصلی ، منوی پایان ماموریت ( البته با موفقیت ) و شکست در هر مرحله .
حس حماسی و نظامی حد امکان در موسیقی ها لمس بشه .
بازم معذرت می خوام که خیلی دارم اذیتت می کنم .
امیدوارم که موفق باشید .

ادیتور سورنا
http://sourena.gamedev.ir/
ادیتور سیمرغ
http://simorgh.SourenaGames.com
بازی دوازده رخ - 12 رخ (سیاوش)
www.SourenaGames.com
شرکت نرم افزاری سورنا پردازش
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mostafa_cpp
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 24 دي 1384
تعداد ارسالها: 488

جمعه 22 ارديبهشت 1385 - 22:43
پاسخ بصورت نقل قول
مهدي جان به كجا رسيدي ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 24 ارديبهشت 1385 - 12:50
پاسخ بصورت نقل قول
مصطفی جان خدمتت عرض کنم ، با اینکه روزی شاید 1 ساعتم نمی رسم کار کنم ، ولی میشه گفت تقریبا 60-70% تکسچر ها آماده شدن و از نظره فیزیکی هم 75% مرحله اول تمومه . ولی بازم هنوز کمبود مدل دارم شدیدا مخصوصا مدل فرمانده ایرانی و کارمندان ایرانی . چون مرحله اول رو به این نتیجه رسیدم که بهتر کاملا برای آشایی از خصوصیات بازی و گرفتن اهداف از فرمانده پیکربندی بشه به علاوه دریافت اسلحه یا شاید پیدا کردنش .

به هر حال داره پیش می ره ولی نه خیلی تند .
به زودی شات های جدیدی از مرحله اول رو مشاهده خواهید کرد .
موفق باشید .

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mostafa_cpp
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 24 دي 1384
تعداد ارسالها: 488

1 شنبه 24 ارديبهشت 1385 - 13:47
پاسخ بصورت نقل قول
بيصبرانه منتظرم كه پيشرفتت رو ببينم

اميدوارم هميشه موفق باشي
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
sasan_dracula_59
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 6 مهر 1384
تعداد ارسالها: 65

1 شنبه 24 ارديبهشت 1385 - 22:30
پاسخ بصورت نقل قول
.:به نام خداوند بخشنده مهربان:.

(يك نكته- قابل توجه مدير سايت - من Mohammadyzr هستم،منتها نميدونم چه مشكلي پيش اومده كه با يك آي دي ديگه به اين سايت وصل شدم و البته هرچي هم دكمه خروج رو ميزنم از اين اكانت خارج نميشم-و با عرض معذرت از جناب sasan_dracula -اما بريم سر اصل مطلبSmile

با سلام به شما دوست عزيز،
همونطور كه ميدونيد مساله انرژي هسته اي مهمترين موضوع امروز كشور ماست و وظيفه همه ماست كه جهت پيشرفت كشورمون تلاش كنيم.چند وقت پيش وقتي بازي ضد ايراني شركت Kuma رو ديدم به اين فكر افتادم كه چطور ميشه با اين فعاليتهاي ضدفرهنگي مبارزه كرد،تا اينكه بطور اتفاقي به تاپيك شما برخوردم و به نظرم رسيد كه از بهترين كارها در اين زمينه همين كار شماست و از اسكرين شاتها معلوم بود كه اين بازي حرفي براي گفتن داره.به همين خاطر موقعي كه ديدم نياز به كمك دارين تصميم به همكاري با شما گرفتم.اما چند نكته:
1-براي منوي بازي اين بار يك موسيقي نسبتا رزمي ساختم كه اون رو براتون فرستادم. به نظرم رسيد كه اين موسيقي بايد بازيكن رو براي شروع بازي تهييج كنه.(البته نه اونقدر تند كه بشه مثل منويNood For Speed.)
2-همونطور كه گفتيد هر بازي به يك موسيقي شكست(Mission Failed)و موفقيت(Mission Complete) نياز دارد كه بهمراه فايل منو اونا رو هم براتون ايميل زدم. البته اين رو هم اضافه كنم كه يك موسيقي هم در برخي مواقع درگيري(نه همه موارد) با دشمن در ميان مراحل بازي بكار برده ميشود ،چنانچه در FPSC بتونيد حالت پخش موزيك در اين موارد رو تعريف كنيد،ميتونيد از فايل Battle استفاده كنيد.
3-پيشنهاد ميكنم براي صداي فرمانده بازي از يكي از دوبلورهاي صدا و سيما استفاده كنيد. مسلما استفاده از صداهاي آشنا كيفيت و جذابيت بازي رو چند برابر مي كنه.يه توضيح مختصر هم در مورد مسايل هسته اي ايران در ابتداي بازي بد نيست.(البته فكر نميكنم اين كار خرج چنداني در بر داشته باشه.)
4-پخش يك انيميشن جالب هم در ابتداي بازي اثرگذاري اون رو افزايش ميده.ضمنا به نظر من اگه از ساير دوستان اين سايت در امور مختلف بازي توطئه دعوت به همكاري كنيد هم كيفيت بازي بالا ميره و هم از نظر جسمي و روحي فشار كمتري به شما وارد ميشه.الحمد لله بهترين طراحها،مدل سازها،انيماتورها،برنامه نويسها و... توي اين سايت جمع شدن.(اين رو هم يادتون نره :يد الله مع الجماعه.)
در پايان اين رو هم يادآور شم چنانچه در مسائل گرافيكي بازي جايي به مشكل برخوردين ميتونيد با بنده در ميون بذارين.خوشحال ميشم منو در جريان كارتون قرار بدين.در مورد اسكرين شاتها هم پيشنهاد ميكنم كه قبل از اينكه اونا رو در سايت قرار بدين بوسيله برنامه JPG Compressor فشرده كنيد تا سرعت لود شدن تصاوير تا چند برابر بيشتر بشه.(البته بدون تغيير چنداني در كيفيت تصاوير)
در پايان براي شما دوست عزيز آرزوي موفقيت ميكنم.ان شا‌الله امسال شاهد موفقيت چشمگير بازي شما باشيم.

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 25 ارديبهشت 1385 - 08:05
پاسخ بصورت نقل قول
محمد جان سلام
آقا عالی بودن عالی
دیگه هیچ حرفی براشون ندارم . خیلی خوبه عالیه
در مورد استفاده از کارکترهای ( صدا ) در صدا و سیما ، باید بگم که این حرفه شما کاملا منطقی است . ولی از اون جایی که تمام پروژه هایی در این سایت طراحی میشه همه با هزینه شخصی و بدون هیچ منبع مالی خارجی انجام میشه و از اونجایی که این کار هزینه زیادی رو می طلبه ، میشه بهش به عنوان آخرین کار قبل از انتشار بازی نگاه کرد . چون دیگه اون موقع می دونیم که بالاخره بازی باید براش خرج بشه . در حال حاضر هم شاید هزینه آنچنانی نداشته باشه ولی بازم بعضی مواقع لازم به خرید چند کارکتر یا مدل میشه که وجودشون در بازی واقعا لازمه . و اصلی ترین هزینه وقت هستش که متاسفانه کمه .
در مورد همکاری عزیزانه دیگه و استادان بنده ، قبلا عرض کردم خدمتشون و دعوت کردم که هر کسی می تونه مخصوصا تو زمینه کار با مدل ها و تکسچر هاشون به علاوه تکسچر های مربوط به bumb map و ... ( که اگه بازم کسی خواست می تونم کامل توضیح بدم ) که البته حتملا فایل ها با پسوند X. و tga . dds باشند .
به هر حال منم خیلی خوشحال میشم که روند کار سرعت بگیره .

مصطفی جان شما لطف داری .
متشکرم
موفق باشید Laughing

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sasan_dracula_59
در حال رشد
در حال رشد

2 شنبه 25 ارديبهشت 1385 - 13:05
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام
دوست عزيز خوشحالم كه موسيقي ها مورد پسند شما قرار گرفت.
همونطور كه گفتم در مورد گرافيك،مدلسازي و تكسچرها هم ميتوني روي من حساب كني.فقط كافيه توضيح بدين كه چي ميخواين. Idea

نويسنده
پيغام
sasan_dracula_59
در حال رشد
در حال رشد

2 شنبه 25 ارديبهشت 1385 - 13:47
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام خدمت دوست عزيز آقاي Mohammadyzr :
امروز كه به سايت مراجعه كردم دو تا پست ديدم كه بعد نوشته شما رو خوندم و فهميدم شما نوشتي. من نميدونم چه بلايي سر آيدي من اومده ولي در صورت امكان ميخواستم از شما خواهش كنم ديگه با اين آيدي پست ارسال نكني.
البته اشتباه از طرف سرور سايت پيش اومده ولي شما لطف كن و ديگه با اين آيدي چيزي ننويس. ممنون
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 25 ارديبهشت 1385 - 14:31
پاسخ بصورت نقل قول
آقا جدی جدی دیگه یوزرت عوض شد ها !
مدیریت عزیز لطفا رسیدی کنید ....
آقا محمد در مورد گرافیک خودم تونستم تا حد زیادی از پسش بر بیام ولی خیلی چیزا رو نمی دونم بتونم خودم انجام بدم یا نه . به طور مثال 3 عکس بزرگ و با کیفیت بالا نیاز داریم که اولی برای منوی اصلی هستش ( در حال حاضر فعلا منوی اصلی عکس داره همون طور که در شات ها مشاهده کردین ولی فکر می کنم که توانایی رسوندن موضوع بازی رو نداره . خودم تصمیم داشتم که عکس سرباز خیالی که تو ذهنم هستش رو با یه اسله و کلاه کج طراحی کنم و با عکس های قسمتهایی از مراحل ترکیبش کنم و بشه عکس منوی اصلی ) عکس دوم برای پیروزی در بازی ( که البته بستگی به روند بازی داره اگه خیلی بخواییم سنگین کار کنیم باید برای هر مرحله یک عکس پیروزی در مرحله هم طراحی کنیم ) و عکس سوم مربوط به صفحه شکست در ماموریت میشه که اونم مثله قبلی بستگی به روند کار داره . ولی میشه از یه عکس سرباز تیر خورده ( که می تونه همون سرباز خودمون هم باشه ) هم استفاده کرد .

عکسهای دیگه هم لازمه ولی باید با فیلم نامه و روند اجرایی مرحله ها طراحی بشه . برای مثال برای قسمت لودینگ مرحله اول که به معرفی و اشانایی با بازی و گرفتن فرمان ها و اسلحه اختصاص داده شده . حالا باید عکس لودینگ طوری طراحی بشه که موضوعات درون مرحله رو به نحوی در دله خودش داشته باشه و یا به نحوی برسونه .

خوب این قسمتی از کارها بود .
قسمت بعدی شامل : طراحی تکسچرهای جدید و یا اصلاح تکسچرهای موجود است
این قسمت کامل خودم توجیحم چون کمی باید با کانالهای الفا و کانالهای رنگ سه گانه کار بشه . پس این قسمت هیچی . قسمت مدل ها شدیدا احتیاج به کمک هستش .
مدل ها حتملا فرمتشون .X باشه . مدل های نظامی عصر جدید خیلی به درد می خورن به علاوه تکسچرهاشون که بهتر که ایرانی بودنشون نمایان باشه .
قسمت بعدی کارکترها هستند که عمده اونا ایرانی باید باشند و حدود 2-3 کارکتر هم باید آمریکایی باشه . از مدل دکتر مهندس گرفته تا کارگر تکنسین مامور دژبان فرمانده سرباز و چند تا هم مردم عادی باید استفاده بشه در بازی
حال این شما و این میدان
اگه دوست دارید هم کاری کنید تو این زمینه ها می تونید کار کنید .
موفق باشید .

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 266
محل سكونت: اصفهان

2 شنبه 25 ارديبهشت 1385 - 18:40
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز آقاي sasan_dracula
باعرض معذرت از شما،خوشبختانه اون مشكل برطرف شد.الان ميتونيد دو پيام قبلي رو پاك كنيد.البته من قصد بدي نداشتم. Question اين رو بگم كه توي GMail هم همين مشكل براي من پيش اومد،اما با يك بار زدن دكمه Sign out مساله حل شد.(فكر ميكنم شما هم ساكن منطقه اصفهان باشيد و اين مشكل از ناحيه سرور محلي ايجاد شده باشه. )

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط شنبه 6 آبان 1385 - 23:00 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011