Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> بزرگترین خالی بندی سال:بازیهای چند میلیارد تومانی!!!!!!!!!!!

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

بزرگترین خالی بندی سال:بازیهای چ
نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 27
محل سكونت: tehran

شنبه 5 آذر 1384 - 10:17
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه دوستان
اين روزها خبرهايي از عرضه بازيهايي ميشنويم كه ميگن روي ده تا سي دي هستش. ولي خب معلمومه اين سي دي ها چطور پر شده با كلي فيلم و عكس از خيابونها و در و ديوار!!!!!!

بهتره بجاي اينكه بعضي از دوستان وقتشون رو بيخودي توي سازمان نقشه برداري تلف كنن برن يك كم بازيهاشون را فني تر كنن تا مجبور نشن براي فروش بازي از شخصيتهاي معروف تلويزيون استفاده كنن!!!!

ميگن 200 نفر چهار سال روي بازي كار كردن البته چهار سال پيش هنوز نميدوستن فرق دو بعدي با سه بعدي چيه. چه حرفهاي خنده داري آدم ميشنوه

بعدش هم ضمن تبريك به بچه هاي سازنده پايان معصوميت بايد به آقاي وحيد كاظمي بگم دوست عزيز من خوب نيست آدم موتور Quake را برداره استفاده کنه و بعد بگه موتور خودم هستش، این اصلاً کار خوبی نیست دوست عزیز من، اگه موتور واقعی سفارشی خواستی تو هم بیا با خودم صحبت کن!!!

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم، امیدوارم همه ما تحمل شنیدن انتقاد را داشته باشیم.

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

شنبه 5 آذر 1384 - 12:07
پاسخ بصورت نقل قول
به به ، چطوری آقای الحسينی ؟
با اين post ات حال کردم ، يک سوژه ديگه برای ما رديف کردی ! اگه تو نباشی زندگی من خالی از هر گونه تنوع هست.

نقل قول:
اين روزها خبرهايي از عرضه بازيهايي ميشنويم كه ميگن روي ده تا سي دي هستش. ولي خب معلمومه اين سي دي ها چطور پر شده با كلي فيلم و عكس از خيابونها و در و ديوار!!!!!!

اگه منظورت بازی رانندگی در تهران هست، و شرکت سميع رايان، البته اون رو راست می گی ولی اين حرف رو تو ديگه نبايد می زدی، lol ، من که يادمه چند ماه پيش از ديوارهای همين شرکت صخره نوردی می کردی، چی شده حالا ؟ اتفاقی افتاده بين تو و اين شرکت ؟ موتور بين المللی رو نخريدن ازت ؟

نقل قول:
بعدش هم ضمن تبريك به بچه هاي سازنده پايان معصوميت بايد به آقاي وحيد كاظمي بگم دوست عزيز من خوب نيست آدم موتور Quake را برداره استفاده کنه و بعد بگه موتور خودم هستش، این اصلاً کار خوبی نیست دوست عزیز من، اگه موتور واقعی سفارشی خواستی تو هم بیا با خودم صحبت کن!!!

البته اين مورد رو خود وحيد کاظمی مياد بهت توضيح می ده، ولی اون موتور quake نيست و فقط editor و فرمت فايل هاش ماله quake3 هست، و از فرمت فايل های اون استفاده می کنه، اين حرف از شما که برای nVidia و EA موتور بازی می نويسيد بعيد ه.

البته ما همچنان خواستار موتور بين المللی و قدرتمند شما هستيم، آقای وحيد کاظمی ، مگه نمي بينی که چی می گن، اگه موتور واقعی و سفارشی می خوای برو با خودش صحبت کن.

-------------------------------------
موسسه جا لقی های کهکشان - توليد کننده انواع شبيه سازی های ملی مذهبی، و بازی های بسيار پيشرفته حرفه ای نظامی در خاورميانه و آسيای جنوب شرقی.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 5 آذر 1384 - 12:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام آقا سپهر گل
ببينم كي گفته من با سميع رايان كار كردم؟ اگه هم چند بار رفتم خودشون دعوت كردن تا چند وقت ديگه هم به من نياز خواهند داشت. راستي موتور من در حال حاضر چند تا مشتري داره سپهر جان من نيازي به خالي بندي ندارم اين موتور الان قيمت حدود 50 ميليون داره اگه خواستي جزپياتش را بهت بگم با خودم صحبت كن در ضمن من الان خودم خيلي كار دارم و اگه امثال سميع رايان هم به من و تخصصم نياز داشته باشن شايد قبول كنم چون بدم نمي آيد باهاشون كار كنم ولي به شرطي كه تخصصي كار كنن
سپهر جان يك سري به ما بزن خيلي باهات كار دارم بايد راجع به موتور و ساير موارد هم باهات صحبت كنم در ضمن آقا سپهر خوب نيست آدم به رفيقاش اين طوري تيكه بندازه باباجون ما كه با هم رفيقيم!!!
حتما يك سري پيش ما بيا خيلي باهات كار دارم راستي براي ساخت موتورت هم بهت تبريك ميگم از اينكه افرادي متخصص مثل تو پيدا ميشن خوشحالم.
فعلا با اجازه
من و تو نبايد اجازه بديم امثال سميع رايان وجه گرافيك سه بعدي ايران را خراب كنن البته من الان تو بخش شبيه سازي پزشكي و نظامي خيلي كار دارم ولي تا چند وقت اولين بازيهايي كه با موتور كاملاْ‌فارسي ساخته شده باشند هم به بازار ميدم....

قربانت - خداحافظ

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

شنبه 5 آذر 1384 - 17:15
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اين موتور الان قيمت حدود 50 ميليون داره

منظورتون ميليون دلار يا تومن ؟ اگه تومن هست که به نظر قيمت مناسبی مياد، من برای شرکتی که الان کار می کنم يعنی کانون پرورش فکری شايد بخريم ، چون به دلم برات شده که موتور بسيار خفنی داريد، پس در اين مورد با e-mail من تماس بگيريد و مشخصات موتور و از همه مهم تر Screenshot يا دمو نشون بديد که شايد به نتيجه برسيم .

در ضمن اين گير ها رو هم جدی نگيريد ، شوخی کردم !

نقل قول:
ن و تو نبايد اجازه بديم امثال سميع رايان وجه گرافيك سه بعدي ايران را خراب كنن

کاملا درسته اين وظيفه شرعی ماست.

اگه می شه در همينجا هم می تونيد تصاويری از شبيه سازی ها و گيم هايی که ساختيد رو بگذاريد، من که اگه کاری نبينم نمی تونم رئيس بخش انفورماتيک کانون (آقای مهندس جوراستی) رو راضی کنم که اين موتور رو بخريم ، درسته ؟

برای همين هم هست که گير می دهم به شما. وگرنه در توانايی شما شک ندارم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

شنبه 5 آذر 1384 - 18:31
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اگه می شه در همينجا هم می تونيد تصاويری از شبيه سازی ها و گيم هايی که ساختيد رو بگذاريد،

دوست عزيز و محترم ٬ اقاي الحسيني
بيا يه بار اين كار رو انجام بده... وگرنه ديگه شكايت نكن كه چرا به من میگيد دروغ می گم. حداقل حالا که داری یکی دو تا مشتری اینجا پیدا می کنی Smile

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
aakh1361
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 آبان 1383
تعداد ارسالها: 56

1 شنبه 6 آذر 1384 - 03:08
پاسخ بصورت نقل قول
اسحاق نوشته:
نقل قول:

اگه می شه در همينجا هم می تونيد تصاويری از شبيه سازی ها و گيم هايی که ساختيد رو بگذاريد،

دوست عزيز و محترم ٬ اقاي الحسيني
بيا يه بار اين كار رو انجام بده... وگرنه ديگه شكايت نكن كه چرا به من میگيد دروغ می گم. حداقل حالا که داری یکی دو تا مشتری اینجا پیدا می کنی Smile

اقا ما منتظر دموي عكسي چيزي هستيما !!

گروه طراي سيستم عامل

سايت سيستم عامل فارسي
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
سيلوستر
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 499
محل سكونت: مشهد - One of back street boys

1 شنبه 6 آذر 1384 - 06:38
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اقا ما منتظر دموي عكسي چيزي هستيما !!

من كه چشمم آب نمي خوره!

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

1 شنبه 6 آذر 1384 - 08:32
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه دوستان بخصوص آقا سپهر
همونطور كه بارها گفتم اين موتور هنوز در حال تكميل هست و من هر روز دارم چيزهايي جديدي بهش اضافه ميكنم تا چندي پيش يك موتور عمومي بود ولي الان چند تا نسخه داره واسه كارهاي نظامي و پزشكي و صنعتي و من چون تازه وارد بازار بازي شدم دارم نسخه بازي هم براش ميذارم. راستش قصد دارم طي يك مراسم درست و حسابي از اين موتور هم مثل موتور شركت ايران خودرو رونمايي كنم. البته ممكنه يك كم مسخره به نظر بياد ولي فكر ميكنم ميشه چنين كاري كرد. با يك سري سازمانها صحبت كردم و در اين راه به كمك همه شما نياز دارم. دوستان عزيز من ما هر كاري كنيم افتخارش واسه همه ماست نه فقط براي يك نفر پس يك كم از ديد بالاتر به قضيه نگاه كنيد. در ضمن آقا سپهر من الان بطور غير مستقيم دارم با كانون كار ميكنم و البته خيلي خوشحال ميشم از طريق تو با اونها بيشتر آشنا شم. چند بار تماس گرفتم نبودي!!!!

به زودي توضيحات بيشتري در اين مورد بهتون ميدم. در ضمن از هر كسي كه در راه معرفي اين موتور بتوني كمكي كنه و ايده اي بده ممنون ميشم.

قربون همه تون كه انقدر لطف داريد. خداحافظ

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

1 شنبه 6 آذر 1384 - 15:18
پاسخ بصورت نقل قول
خوب دوست عزیز من واقعا" خوشحالم که شما دارید یک موتور تخصصی می نویسید . به شخصا" با موتورهای تخصصی نظامی و پزشکی آشنا نیستم و اگر توضیح بیشتری بدید خوشحال می شم . در ضمن دوستان در نظر داشته باشند که ScreenShot ملاک نیست !! مهم امتیازات خاص موتور هست و نمونه هایی مثل عکس رو با هر چیزی میشه تهیه کرد و بیشتر نحوه مدل سازی تو عکس به چشم میاد تا بازی .

انشالله هر وقت که موتورتونو کامل کردید یک دمو تکنیکی هم حاظر کنید تا بتونیم با خصوصیات موتورتون آشنا بشیم . من به شخصه خیلی مشتاق هستم Mr. Green
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561

1 شنبه 6 آذر 1384 - 18:04
پاسخ بصورت نقل قول
دوست محترم
آقاي الحسيني بهتر نبود معرفي موتورتون رو مي ذاشتيد براي وقتي كه حداقل يه دموي كوچيك ساخته بوديد؟؟؟ضمنا خود شما خيلي وقت پيش مي گفتيد كه بزودي يه دمو مي سازيد ٬ مثل اينكه اين بزودي يه خورده زياد طول كشيده و حالا مي گيد كه اين موتور بايد تكميل بشه... حرفي نيست ... من هم منتظرم

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 1 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011