Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> UNITY يا UDK؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  بعدي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

شنبه 12 دي 1388 - 12:03
پاسخ بصورت نقل قول
یه سر به اینجا بزن :

http://unity3d.mihanblog.com/post/67

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

شنبه 12 دي 1388 - 13:20
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
سلام

نقل قول:
در بین انجین های عمومی یونیتی رو دست نداره و به هیچ عنوان و دلیلی نمی شه انجین های دیگه رو از یونیتی سر تر دونست.

آقا من با این اینجین شیوا (shiVa 3D) کار نکردم ولی تو سایتش که رفتم عکساش که خیلی باکلاس و تروتمیز بود ... تو قسمت فیچرش هم که رفتم خیلی امکانات داشت و به نظرم خیلی شبیه به یونیتی هست ... خروجی لینوکس هم میده ، یه کامپایلر داخلی هم برا لایتمپ کردن داره ( حالا چرا محبوبیت یونیتی رو نداره دیگه من نمیدونم )

لطفا اگه کسی با این انجین کار کرده یکم اطلاعات بده ...

ببخشید که ربطی به موضوع شما نداشت Smile

شیوا واقعا مضخرفه!! من هم وقتی عکس هاش و قابلیت هاش رو خوندم همین فکر رو کردم ولی وقتی دانلود و کار کردم دیدم خیلی خیلی مشکلات ریز و درشت داره و حتی از اجین های معمولی دیگه هم ضعیف تره و بر اساس OpenGL نوشته شده که رو ویندوز خیلی کند اجرا می شه. در کل اصلا انجین قابل مقایسه با انجین های دیگه نیست په برسه با Unity. ولی ظاهرا جوریه که کاربرها رو گول می زنه!!

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

شنبه 12 دي 1388 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
Shocked

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

شنبه 12 دي 1388 - 13:48
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
Unity3D نوشته:
سلام

نقل قول:
در بین انجین های عمومی یونیتی رو دست نداره و به هیچ عنوان و دلیلی نمی شه انجین های دیگه رو از یونیتی سر تر دونست.

آقا من با این اینجین شیوا (shiVa 3D) کار نکردم ولی تو سایتش که رفتم عکساش که خیلی باکلاس و تروتمیز بود ... تو قسمت فیچرش هم که رفتم خیلی امکانات داشت و به نظرم خیلی شبیه به یونیتی هست ... خروجی لینوکس هم میده ، یه کامپایلر داخلی هم برا لایتمپ کردن داره ( حالا چرا محبوبیت یونیتی رو نداره دیگه من نمیدونم )

لطفا اگه کسی با این انجین کار کرده یکم اطلاعات بده ...

ببخشید که ربطی به موضوع شما نداشت Smile

شیوا واقعا مضخرفه!! من هم وقتی عکس هاش و قابلیت هاش رو خوندم همین فکر رو کردم ولی وقتی دانلود و کار کردم دیدم خیلی خیلی مشکلات ریز و درشت داره و حتی از اجین های معمولی دیگه هم ضعیف تره و بر اساس OpenGL نوشته شده که رو ویندوز خیلی کند اجرا می شه. در کل اصلا انجین قابل مقایسه با انجین های دیگه نیست په برسه با Unity. ولی ظاهرا جوریه که کاربرها رو گول می زنه!!

تاذ حدودی باهات موافقم ولی اینقدر هم مزخرف نیست Very Happy مثلا داشتن تکنیکهای جدید یکی از محاسنش است ، ولی در کل نسبت به یونیتی ضعیف تره و کارکردن باهاش هم سخت تره

سایت اعتراض به وضعیت اینترنت

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

شنبه 12 دي 1388 - 18:09
پاسخ بصورت نقل قول
دستتون درد نکنه بچه ها.

ولی ای کاش یونیتی خروجی لینوکس هم میداد (فکر تو یجا تو انجمن هاشون یکی از سازنده هاش گفته بود که اصلا این قابلیت رو به یونیتی اضافه نمیکنن )
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

شنبه 12 دي 1388 - 18:40
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D, چيزهاي مهمتريم هست كه لينوكس در برابرش چيزي نيست...
هر وقت همه ي نقصهاي يك موتور برطرف شد و امكاناته جديد بهش اضافه شد ميشه در مورد خروجي دادن به لينوكس هم بحث كرد...

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

شنبه 12 دي 1388 - 18:58
پاسخ بصورت نقل قول
البته یه ذره در مورد شیوا زیاده روی کردم ولی در کل به درد نمی خوره!!
نمی دونم چرا احساس می کنم شیوا مستقیما( کاملا مستقیما!!) داره از یونیتی تقلید می کنه؟ شاید هم یونیتی از اون تقلید کرده!! یکی تحقیق کنه ببینه کدوم زودتر ساخته شدند.

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

شنبه 12 دي 1388 - 19:53
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
چيزهاي مهمتريم هست كه لينوكس در برابرش چيزي نيست...
هر وقت همه ي نقصهاي يك موتور برطرف شد و امكاناته جديد بهش اضافه شد ميشه در مورد خروجي دادن به لينوكس هم بحث كرد...

موافق نیستم ، چرا ؟ چونکه هیچ وقت نمیشه گفت فلان نرم افزار بی نقص هست ... و اینکه همیشه جا برای امکانات جدید وجود داره ... نتیجه اینکه هیچ وقت پس خروجی لینوکس نخواهیم داشت !
البته مشکل سازنده های یونیتی این نیست ، مشکل پوله که بروبچ لینوکس هم حاضر نیستن سر کیسه رو شل کنن .

نقل قول:
البته یه ذره در مورد شیوا زیاده روی کردم ولی در کل به درد نمی خوره!!
نمی دونم چرا احساس می کنم شیوا مستقیما( کاملا مستقیما!!) داره از یونیتی تقلید می کنه؟ شاید هم یونیتی از اون تقلید کرده!! یکی تحقیق کنه ببینه کدوم زودتر ساخته شدند.

فکر کنم یونیتی .

در کل فکر نمی کنم بشه گفت از رو هم دیگه تقلید کردن ... البته من با شیوا کار نکردم ولی ظاهرا روش کار کردنشون شبیه همدیگه هست (اکثر کارها داخل ادیتور انجام میشه )
یونیتی یجورایی به نرم افزارهای دیگه وابسته هست ... مثلا فکر کنید اگه ویژوال استودیو نبود چقدر اسکریپت نویسی سخت میشد (به نظر من باید یه اسکریپت ادیتور بسازن)
برا لایتمپ سازی به 3ds max احتیاج دارین ... حتی اون پلاگینش هم با 3d max کار میکنه ...

راستی به نظر من یکی از عوامل اصلی محبوبیت یونیتی ، اون نسخه مجانیش هست
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

شنبه 12 دي 1388 - 20:04
پاسخ بصورت نقل قول
خب یونیتی انجین قدرتمندی نیست ( البته منظورم در حد آنریل و .. هست) ولی فوق العاده محبوبه و به همین خاطر برای هر کاری ابزاری رایگان وجود داره. مثلا اسکریپت نویسی تو UnityDevelop خیلی آسان و لذت بخشه. از ویژوال استادیو هم شاید بهتر باشه چون جاوا هم سا پورت می کنه و رایگانه. برای هر کاریش هم تقریبا یه ابزار رایگان وجود داره.

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

شنبه 12 دي 1388 - 20:57
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
خب یونیتی انجین قدرتمندی نیست ( البته منظورم در حد آنریل و .. هست) ولی فوق العاده محبوبه و به همین خاطر برای هر کاری ابزاری رایگان وجود داره. مثلا اسکریپت نویسی تو UnityDevelop خیلی آسان و لذت بخشه. از ویژوال استادیو هم شاید بهتر باشه چون جاوا هم سا پورت می کنه و رایگانه. برای هر کاریش هم تقریبا یه ابزار رایگان وجود داره.

منم موافقم . ولی به نظرم shiva بدم نیست . ولی منابع اموزشی باسش کمه اونم فارسی در ضمن . شاید فقط گرافیکش بهتر به چشم بخره ولی در کل نسبت با toruqre و... بهتره . اما با یونیتی ، نمی دونم دیگه . اه ولش دید دیگه اینا رو . اخرش که اینجا ما می رسیم به بونیتی .
فکر کنم اونایی که حال کار کردن با موتور های بزگ را دارن برن سراغ udk و اونهایی هم که می خواهن با موتور های متوسط کار کنن برن سراغ یونیتی و دیگه حرفشم نزنید . اخه این شیوا هم شد حرف وقتی منابع اموزشی یاسش نیست. Wink

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 15 از 17 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011