Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> اموزش ++ کلاس های اموزش ++ سایت اموزشی

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

ایا شما حاضرید برای مطالب با ارزش پول بدید. یا کتاب فارسیشو بخرید.
بله
73%
 73%  [ 36 ]
نمی دونم فعلا( بستگی به مطالبش داره)
26%
 26%  [ 13 ]
مجموع آراء : 49

اموزش ++ کلاس های اموزش ++ سایت امو
نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

جمعه 29 آبان 1388 - 10:03
پاسخ بصورت نقل قول
مقدمه
با سلا به تمام کاربران سایت پرشین دیزاین. باید بگم فکر نکنم کسی این جوری به جایی برسه یا باید مثل من هی برید از این ور و اونور مقالات انگلیسی و اموزش تریدی مکس و... بخونید که فکر کنم کسی حاضر نباشه بعد از کلی این ور و اونور تو سایت به نتایج این برسه که هیچی اول باید بره c++ یاد بگیره و بعد تری دی مکس و ..

اما یه ایده
اگه همه در دست هم دهیم به مهر ، و یه سایت راه بندازیم که در اون مطالب مفتی نباشن ولی گرونم نباشن فکر کنم هم بقیه تشویق می شن که برایکسب درامد مطالب انگلیسی رو ترجمه کنند و هم مطالب سایت از این بیشتر می شه و هم جامع تر و در ضمن اگر 40 درصد ش هم سایت ورداره و مجلات معروف را بده بیرون ترجمه فکر کنم دیگه کسی نیاز نباشه هی پول اینتر نت بده. در ضمن اگر سایت هم هر چند وقت مطالب درون سایت را به صورت کتاب چاپ کنه که دیگه مهشره.
شوما لطفا نظراتتون را بگید من قول می دم سایتش را من تهیه کنم.

مزیت ها و معایب:
اولی مزیتش اینه که مطالب روز خارجی ارائه می شن و دما اینکه دیگه نیاز به گردش در سایتا نیست.

اما معایبش اینه که باید برای استفاده از سایت مبلغ کمی در حود 500 تا 3 تومان بپردازید. Question

اگه شما نویسنده اید
اگه شما نویسنده اید وقت را از دست ندید زیرا یه درامدی هم عایلتون می شه.

خواهشا نظراتتون را بگید تا اگه اکثریت موافق بود تا سریع سایت جدید رو راه اندازی کنیم.
با تشکر مرتضی بسیج. Surprised

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

جمعه 29 آبان 1388 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
m_basij, پيشنهاده خوبيه ولي با اون بخش راه اندازي سايت مخالفم.
ديگه داره حالم از سايتهاي جديد بازيسازي بهم ميخوره... ما توي اين مدت همه ي تلاشمون اين بوده كه دوباره pd رو زنده کنیم اونوقت شما هم میاید و بعد از 2 ماه عضویت میرید و سایت میزنید. تا بوده همین بوده همه ی اعضای pd اینطوری ولش کردنو رفتن ..... www.futureworldco.com , www.fanaei.com , هم از همین نمونه هاش بود.
در هر صورت همونطور که گفتم ایده ی خوبیه ولی نه با زدن سایت جدید....
آرش.

نويسنده
پيغام
omid3098
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 14 آبان 1386
تعداد ارسالها: 132
محل سكونت: كرج

جمعه 29 آبان 1388 - 13:28
پاسخ بصورت نقل قول
ایده جالبیه البته به نظر من بهتره برای کسایی باشه که میخوان تازه شروع به کار بکنن یا تو زمینه خاصی دنبال مطلب آموزشی میگردن.
در کل من منابع انگلیسی رو ترجیه میدم Question

نويسنده
پيغام
dania_SHl
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 21 آبان 1386
تعداد ارسالها: 117

جمعه 29 آبان 1388 - 18:17
پاسخ بصورت نقل قول
فکر خوبیه

با یه مدیریت خوب می شه مطالب جدید رو به سرعت و به طور گروهی ترجمه کرد و وقتی این مطالب رو کنار هم بزاریم ارزشش چند برابر می شه. حتی اگه قسمتی از صفحات رو بدین بیرون ترجمه کنند چون دست آخر به یک جزوه یا کتاب فارسی ختم می شه ارزش زیادی خواهد داشت. کار خوب و پسندیده ای است.
پرداخت یه مبلغ مناسب هم خیلی بهتر از اینه که برای خوندن یه جزویه اینگلیسی 3 برابر فارسیش وقت صرف کرد. Laughing

ویرایش: و یک پیشنهاد به عنوان یک انتخاب برای شروع کار
http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=5051
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 2 آذر 1388 - 13:04
پاسخ بصورت نقل قول
خوبه dania_SHl ای کاش ادرس کتابا رو می دادی تا با هم ترجمش می کردیم. می گم شما به نتیجه ای هم در نرم افزار انرل بدست اوردی؟
Mr. Green
یه نکته دیگه فکر نکنم که پرشین دیزاین در این طرح کمکم کنه. اگه کمکم می کنید بگید تا این طرح رو در یه تالار به صورت امتحانی در بیاریم. نظرتون چیه. اگه هم مخالفید بگید که لا اقل یه سایت دیگه بزنیم. انشا الله که همه استقبال می کنند. Laughing

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 4 شنبه 9 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 193

2 شنبه 2 آذر 1388 - 17:50
پاسخ بصورت نقل قول
اگه سايتت درست حسابي جواب كاربرا رو ميده من حاضرم Laughing
csbs_5555@yahoo.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
dania_SHl
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 2 آذر 1388 - 17:57
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
خوبه dania_SHl ای کاش ادرس کتابا رو می دادی تا با هم ترجمش می کردیم. می گم شما به نتیجه ای هم در نرم افزار انرل بدست اوردی؟

باید به سایت Rl-team برید و عضو بشید . گذاشتن لینک اینجور چیزا تو سایت ممنوع هست. البته من می تونم لینکشو بهتون بدم اما بازم توصیه ام اینه که تو اون سایت عضو بشید چون سایت خوبیه و قانون مانون هم انگار سرش نمیشه و حتی ک*رک 2.5 یونیتی رو هم من از اونجا گرفتم Wink

نقل قول:
یه نکته دیگه فکر نکنم که پرشین دیزاین در این طرح کمکم کنه. اگه کمکم می کنید بگید تا این طرح رو در یه تالار به صورت امتحانی در بیاریم.

تو اول برادریت رو ثابت کن بعد.....
منظورم اینکه باید اول یه چیزی آماده بشه و یا در کل شروع کنیم اگه کاری انجام شد بعد درخواست کمک کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 2 آذر 1388 - 18:16
پاسخ بصورت نقل قول
باشه . پس فکر کنم بهتره یه اموزش درست و حسابی انرل درست کنیم یا کنیم. دمت گرم .
من دانلود می کنم یعنی دیگه یعنی دانلود شد. فقط بگو کجا رو من ترجمه کنم و کجا رو شما زحمتشو کشیدید. یا باید خودم ترجمه کنم. Embarassed
با تشکر فراوان ازdania_SHl

نويسنده
پيغام
dania_SHl
بازی ساز
بازی ساز

3 شنبه 3 آذر 1388 - 10:12
پاسخ بصورت نقل قول
من فصل یک کتاب مقدماتی رو خوندم یه چیزای کلی بود البته با محوریت UE .
آموزش کار با UDK رو از فصل 3 شروع میکنه.
من با توجه به این که دستم دو جا بنده فرصتش بهم دست نمی دهده البته امید وار بودم تا بهمن از یکیش فارغ شم اما گویا ما همچنان باید بدویم.
نکته دیگه اینه که من امید وار بودم بچه های با تجربه (با خودم مقایسه کردم ها چون من تجربم کم) به این کار علاقه مند شدن بیان برای کمک و ترجمه. یعنی تعداد بره بالا که زود به نتیجه برسیم چند نفر ترجمه کنند دو نفری هم یه ویرایش بزنند روش تو همین سایت بزارید برای فروش. خلاصه شما این امضاتون رو پر رنگ تر کنید ببینیم بازم علاقه مند داریم یا نه.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 3 آذر 1388 - 20:59
پاسخ بصورت نقل قول
باشه پس شما ترجمه نکردی . من سعی می کنم از فصل 1 شروع کنم.
اما یه حرف حاشیه ای ایا به نظرتون بد نیست که همه فکر می کنند اگه با تری دی گیم استادیو کار کنن خوبه . و مسابقات رو برای این انجین بر گزار می کنن. حرص من که درومده. Exclamation
انشا الله همه اینده نگر باشن و به جای اموزش این انجین به انجین های مثل اگره و .. بپردازند اگه هم نمی خواهن انریل و از این جور چیزا یاد بدن.
Cool

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011