Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> برنامه نویس حرفه ای UDK یا Unity

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

برنامه نویس حرفه ای UDK یا Unity
نويسنده
پيغام
mdcnet
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 24 مهر 1388
تعداد ارسالها: 27

3 شنبه 25 خرداد 1389 - 19:08
پاسخ بصورت نقل قول
یک گروه سازنده بازیهای رایانه ای جهت ساخت یک پروژه بزرگ و عظیم بازی رایانه ای در سبک اول شخص به یک یا چند نفر برنامه نویس با تسلط کامل بر انجین های Unity و UDK نیازمند است.
توجه داشته باشید احتیاج به هیچ گونه فعالیت رایگان نیست و هزینه فعالیت خود را در پروژه قبل از اتمام به صورت ماهانه از ابتدای فعالیت دریافت خواهید کرد.
سبک بازی مورد نظر اول شخص و اکشن میباشد ، سایر اطلاعات مربوط به داستان و ... بعد از گفتگوی حظوری در اختیار شما قرار میگیرد.
کسانی که مایل به همکاری هستند میتوانند با ایمیل dawoodi_m@yahoo.com تماس بگیرند و ضمن ارسال رزومه کاری ، خود را معرفی کنند.
توجه داشته باشید حتماً باید ساکن شهر مشهد باشید یا در طول مدت زمان پروژه در مشهد حظور داشته باشید.
امکان فعالیت اینترنتی با توجه به حساسیت کار فعلاً امکان پذیر نیست !
سوالات خود را در همین تاپیک مطرح نمایید.

با تشکر و احترام
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
farzadMM
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 17 آذر 1388
تعداد ارسالها: 159

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 10:23
پاسخ بصورت نقل قول
پروژه بزرگ و عظیم؟
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین
میتونید پرداختی داشته باشید؟ کسایی که با بنیاد قرار ئاد دارن هم نمیتونند شما چطور میتونید؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mdcnet
در حال رشد
در حال رشد

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 14:21
پاسخ بصورت نقل قول
خوب دلیل نمیشه همه با بنیاد قرارداد داشته باشن که !
ما فعلاً هنوز با بنیاد مذاکره نکردیم ، شاید هم مذاکره ای نداشته باشیم.
تمام هزینه ها توسط خود گروه پرداخت میشه ، منابع پرداخت هزینه هم فعالیت های فعلی و گذشته ما در طول سالهای گذشته است.
از لحاظ مالی مشکلی نیست ، تمام گروه ها فعلاً نیروی داوطلب میگیرن ولی ما سعی کردیم احتیاجات نیروها رو برطرف کنیم.
پروژه عظیم هم باید خدمتتون عرض کنم تا الآن 15 نفر با ما همکاری میکنند و تا آخر تابستون پیش بینی کردیم یک چیزی حدود 30 تا 50 نفر بشیم.
البته اگر بخوایم کسایی که قراره در حاشیه ها فعالیت داشته باشند رو ببینیم میشه گفت شاید چیزی نزدیک به 70 نفر هم برسه.
یک عده داوطلب هستند ولی عده ی دیگه ای که وارد گروه میشن هزینه های مالی شون تامین میشه.
هدف ما فقط ارتقاء سطح کیفی بازی های داخلی هست.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
alpine
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 431

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 15:03
پاسخ بصورت نقل قول
بنده به موتور unity تا حدودی مسلط هستم اما در تهران زندگی میکنم . در هر صورت اگر کمکی از دست من بر میاد بگید.

نويسنده
پيغام
farzadMM
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 17 آذر 1388
تعداد ارسالها: 159

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 17:55
پاسخ بصورت نقل قول
mdcnet نوشته:
خوب دلیل نمیشه همه با بنیاد قرارداد داشته باشن که !
ما فعلاً هنوز با بنیاد مذاکره نکردیم ، شاید هم مذاکره ای نداشته باشیم.
تمام هزینه ها توسط خود گروه پرداخت میشه ، منابع پرداخت هزینه هم فعالیت های فعلی و گذشته ما در طول سالهای گذشته است.
از لحاظ مالی مشکلی نیست ، تمام گروه ها فعلاً نیروی داوطلب میگیرن ولی ما سعی کردیم احتیاجات نیروها رو برطرف کنیم.
پروژه عظیم هم باید خدمتتون عرض کنم تا الآن 15 نفر با ما همکاری میکنند و تا آخر تابستون پیش بینی کردیم یک چیزی حدود 30 تا 50 نفر بشیم.
البته اگر بخوایم کسایی که قراره در حاشیه ها فعالیت داشته باشند رو ببینیم میشه گفت شاید چیزی نزدیک به 70 نفر هم برسه.
یک عده داوطلب هستند ولی عده ی دیگه ای که وارد گروه میشن هزینه های مالی شون تامین میشه.
هدف ما فقط ارتقاء سطح کیفی بازی های داخلی هست.

ابتدا بهتون تبریک میگم که چنین تصمیمی دارید
ولی تعداد 70 نفر خیلی زیاد نیست؟ اگر ماهی 200000 بخواهی پرداخت کنی میشه ماهی 14 میلیون . پروژه چند ماهه هست؟ ببین رقم کلی چقدر میشه . اینقدر تا الان جمع کردی؟
ارسال  بازگشت به بالا

آرزوی سربلندی و موفقیت
نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 18:14
پاسخ بصورت نقل قول
سلام خدمت دوستان عزیز
من این گروه رو می شناسم گروه خوبیه و براشون آرزوی موفقیت می کنم
اما یک توصیه یو دی کی خیلی بزرگه برای باز سازهای ایرانی زوده هنوز

با آرزوی سربلندی و موفقیت
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 18:37
پاسخ بصورت نقل قول
اینو من قبول دارم هنوز خود من که از کلی قبل شروع کردم تو نوشتن کد کلی مشکل دارم ، کتابشم که تازه اومده

نويسنده
پيغام
mdcnet
در حال رشد
در حال رشد

4 شنبه 26 خرداد 1389 - 21:20
پاسخ بصورت نقل قول
farzadMM عزیز ؛
اون چیزی که شما محاسبه میکنید خیلی زیاد هست.اولاً عرض کنم ما به همراه تمام سرمایه های شخصی خودمون یک حامی مالی هم داریم.
در ضمن تا الآن 90 درصد نیروها به محض اینکه از موضوع و هدف بازی باخبر شدند اعلام همکاری داوطلبانه کردند.
اما فعلاً نمیتونیم زیاد روی حمایت های شرکتی که قبول کرده حساب باز کنیم چون تمام هزینه هایی که از اونجا دریافت میشه صرف مخارج مهم تر میشه.در ضمن من همین جا از مسئولان محترم اون شرکت که فعلاً نمیتونیم چیزی ازشون بگیم { به درخواست خودشون } تشکر کنم . هدف این شرکت از حمایت از بازی های رایانه گسترش و ارتقاء بازی های رایانه ای فارسی هست و هیچ گونه سود مالی براشون نخواهد داشت!

vahidpoor عزیز ؛
شما هم لطف دارید ، من هم برای شما و دوستانتون آرزوی موفقیت دارم.

m_basij عزیز ؛
ما با UDK خیلی کار کردیم ، هیچ مشکلی نداریم . از لحاظ برنامه نویسی روی این انجین هم گروهمون کامل هست.
یک توضیحی رو بدم خدمت دوستان ؛
تیم ما قراره همزمان 2 تا پروژه رو جدا گانه ولی از لحاظ زمانی با هم آغاز کنه ، تیم برنامه نویسی ما فقط میتونه روی یک پروژه متمرکز باشه . نیروی برنامه نویس که ما نیاز داریم برای پروژه دوم هستند.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

5 شنبه 27 خرداد 1389 - 08:39
پاسخ بصورت نقل قول
عزیز می دونم کار کردید ، تایپ را نمی زنم بهم ، فقط می خواستم بگم کد نویسی برای این انجین فعلا چون اکثرا کتاب برنامه نویسی این انجین را بخوندن شاید کیفیت نداشته باشه.

نويسنده
پيغام
Xhizors
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 19 ارديبهشت 1389
تعداد ارسالها: 251
محل سكونت: 127.0.0.1

5 شنبه 27 خرداد 1389 - 12:03
پاسخ بصورت نقل قول
مگه چند نفر کتاب کد نویسی انجینهایی مثل کوئست یا توراگ رو خوندن؟(خوب البته این کتابها نوشته نشده ) .اسکریپتینگ آنریل -با دانستن فلسفه ی برنامه نویسی- تفاوت زیادی با بقیه ی انجینها نداره. شاید تنها قسمت ناآشنا کیسمت باشه که اونهم برای کسایی که قبلن با تریگرهای مودسازی کار کرده باشند سخت نیست.

مدیرهای سایت زیر مشدی هستند. (به قول خودشون بازی مسازن آدم ممونه) . میتونید باهاشون تماس بگیرید:
takinfo.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011