Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> مطالبی درباره نام گذاری بازی یا شرکت

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

مطالبی درباره نام گذاری بازی یا ش
نويسنده
پيغام
smit
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 22 آبان 1391
تعداد ارسالها: 18

2 شنبه 22 آبان 1391 - 13:35
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
این اولین پست بنده هستش که دارم در این سایت می نویسم.
خوب بریم سر اصل مطلب فرض کنید من می خوام یک استدیوی خیلی کوچیک برای خودم راه بندازم و حالا نمی دونم از چه اسمی استفاده کنم و از شما عزیزان هم در این مورد کمک می خوام تا اطلاعات ناقص بنده رو به کمک هم تکمیل کنیم:
1- اسم یک بازی یا شرکت باید کوتاه باشه و حد الامکان با معنا!!
2- اسم یک بازی یا شرکت باید به راحتی در یاد بمونه و دارای آهنگ خوبی باشه!!
3- اسم یک بازی یا شرکت می تونه با استفاده از آرایه های ادبی مثل تضاد قابلیت بیشتری برای در یاد موندن پیدا کنه!!
4-اسم یک بازی یا شرکت باید با توجه به فرهنگ و سطح کلی مردم بازار هدف انتخاب بشه!!
5- اسم یک بازی یا شرکت بهتره هیچگونه کژتابی یا چند معنایی نداشته باشه چون در بعضی از مناطق دنیا همواره افرادی هستند که از این شرایط سوء استفاده کرده و نام بازی و یا شرکت رو مسخره کنند و اون نام مسخره رو که هدف شما هم نیست در پخش کنند و باعث افت میزان جذابیت بازی یا شرکت بشن.
6- اگر بازی یا شرکت جنبه ی بین المللی داشته باشه بهتره از اسمهای ملی و یا انگلیسی استفاده بشه و یا اگر قرار بازی فقط در یک کشور به فروش برسه اعضاء بازی ساز می تونن نام بازی رو خدمونی تر اسنتخاب کنند و نام یکی از قهرمانهای خودشون رو بزارن و یا نام یکی از نمادهای شهر خودشون.
7-اسم یک بازی یا شرکت اگه قرار باشه انگلیسی باشه میتونید از سایتهای نام ساز استفاده کنید.
8-روش خیلی معروف دیگری هم وجود دارد که به نام روش طوفان ذهن یا brain storm معروف می باشد و در این روش فرد با نوشتن نامهایی در چند ستون و سطر و ربط دادن آنها به یکدیگر می تواند نام مناسبی را برای بازی یا شرکت خود انتخاب کند.
خوب دوستان اطلاعات من تقریبا تمام شدش حالا نوبت شماست که ادامه بدید. Idea

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011