Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> نيروي مقاوم

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

نويسنده
پيغام
منتظر سبز
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 31 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 437

جمعه 29 تير 1386 - 01:03
پاسخ بصورت نقل قول
اشتباهي تكراري پست كردم.حذف شد

اين نامه توسط منتظر سبز در جمعه 29 تير 1386 - 01:12 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
منتظر سبز
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

جمعه 29 تير 1386 - 01:04
پاسخ بصورت نقل قول
اشتباهي تكراري پست كردم. حذف شد

اين نامه توسط منتظر سبز در جمعه 29 تير 1386 - 01:13 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
منتظر سبز
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

جمعه 29 تير 1386 - 01:05
پاسخ بصورت نقل قول
عجيب بحث بالا گرفته Cool
البته از يك جهت خوب بود كه دوستان نظرات خودشون و يا اعتقادات خودشون رو مطرح كردند. و همچنين عملكرد يك گروه بازيسازي توسط دوستان نقد شد (البته فكر نميكنم صحبت بعضي از دوستان رو نقد گذاشت).

نقل قول:

اين دوتا طلبه با اين كارشون جز سبك كردن خودشون و من و تو كاري از پيش نبردن !!!

سبك كردن ما و شما؟ Shocked اصلا ما نبايد انتظار داشته باشيم كه هر گروه بازي سازي در كشورمون و در اين زمان كه بازي ميسازه نتيجه كارشون بايد در سطح خيلي بالايي قرار بگيره. اتفاقا من ترجيح ميدم گروه هاي متعددي در كشور تشكيل بشه و در سطوح مختلف كار كنند. چراكه نتيجه اون تغيير جو فكري و فرهنگي بازي توي كشوره و بدنبال اون رقابت و پيشرفت رو به همراه داره ( يا همون تعدد گروه هاي بازي ساز). در ضمن مثلا همين سينماي هاليوود سالانه چند فيلم توليد ميكنه؟ و چند تا از اونها در دنيا مطرح ميشوند؟ كه حالا ما با كار يك گروه چند نفره سبك بشيم؟

نقل قول:

اينها اومدن با موتوري كه همون غربي ها ساختنش بازي ساختن و ميخان باهاش مشت يزنن توي دهن غرب اين واقعا مسخرس!!!

آقا محسن چرا مسخره است؟ بازي يك وسيله براي پاسخ به هجوم فرهنگيه و اين كار رو مفهوم و معناي بازي ميكنه! اتفاقا خيلي هم جالبه كه با ابزار خودشون پاتك بزنيم.
يعني شما ميفرماييد مثلا Unreal رو ول كنيم و بازي نسازيم تا انجين قوي خودمون آماده بشه؟

حالا يك گروهي در وسع خودش سوژه انرژي هسته اي رو ميگيره و ديگري هم از تاريخ و پهلوانان ملي كشورمون سوژه ميگيرن.
پس ما انتظار نداريم يكدفعه بازي در سطح Splinter ارايه كنيم. و فكر ميكنم كه هيچ ايرادي هم نداره كه گروه هاي بازي ساز در زمان كنوني از انجين هاي خارجي استفاده كنند.
و اصلا بنظرم اشتباهه كه كار يك گروه چند نفره بازي ساز رو با يك شركت قوي مثل EA
مقايسه كرد. چه از نظر اسپانسر مالي و چه كارهاي تبليغي و سطح كاري. كشور ما در زمينه بازي سازي در حال پيشرفته نه يك كشور پيشرفته.
حداقل همين تحليلهاي خبري رسانه هاي امريكايي روي بازيهاي ايراني حكايت از نگراني اونها است.

واقعيتش هم ما اومديم اينجا از تجربيات هم استفاده كنيم. شايد اين بحث ها به جاهاي باريكي كشيده بشه كه ديگه به صلاح PD نيست.

آقا محسن به دل نگيري Cool ما مخلص شما هستيم Surprised

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

جمعه 29 تير 1386 - 01:06
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

غربي ها همانهايي هستند كه با استفاده از لوازم و تجهيزات فوق العاده و پيشرفتهايي كه داشتند از هر راهي براي ضربه زدن به كشورهاي خاور ميانه مخصوصا ايران هيچ كم كاري نكردند
آنها همانهايي هستند كه به بهانه سلاحهاي اتمي در دست صدام به عراق حمله كردند و معلوم شد كه صدام لعين اين سلاحها را نداشته و اين آمريكايي هاي اشغالگر هنوز هم كه هنوزه با اين كه صدام را به زير خاك بردند و به درك واصلش كردند در عراق دارند پرسه مي زنند و باعث نا امني شدند و كسي نمي داند اين مهمان نا خوانده عراق تا كي آنجاست روزي نيست كه نشنوم در عراق بمب گذاشتند و دهها عراقي به شهادت مي رسند
بوش كثيف تا كي مي خواهد آدم كشي كند و انقدر عامل نا امني باشد را خدا مي داند اما مشكل بعدي اين است كه اينها از فناوري روز مثل سينما و مخصوصا بازي هاي رايانه اي دارند با دروغ پردازي بر عليه ما فعاليت مي كنند نمونه هاي آن زياد است مثل همين بازي ضد اسلام كما وار كه باي بر عليه انرژي صلح آميز هسته اي اقدام كنيد
شما مستند جديدي را كه از صدا و سيما پخش شده را نگاه كن و ببين چگونه آمريكا در امور كشورهاي جهان به نفع خودش دخالت مي كند

مشكل من همين حرف هاست كه شما راحت مي زنيد و من نمي تونم ! من نمي گم اشتباهه ولي مي خوام كه اين ها رو بي خيال بشي و كمي به مملكت خودت نگاه كني چرا اين انتقادها صريح و با بزرگ نمايي هستش ولي انتقاد هاي به كشورت بي پاسخ مي مونه و همش ف*يلت*ر مي شه ...

نقل قول:

همان كساني كه فكر مي كنند به خاطر اين حرفها سايتشان ممكنه فيلتر بشه و حرفهاي ما را با قفل كردن و حذف تايپيك سركوب كنند

پس علي آقا رو مي گي .
LOL !

اين كه چرا همچين افرادي تاپيك رو قفل و حذف مي كنند نبايد از ايشون بپرسي من هم اگه بدونم فردا سايتم بسته بشه و خيلي احمقانه ! براي مبارزه با اين صحبت ها به صاحب سايت گير بدن مجبورم اين كار رو بكنم .

نقل قول:

حتما مي داني كه چگونه نظامهاي ستم شاهي قبل از اين نظام چگونه باعث مي شدند كه ما عقب بيافتيم و با بي عرضه گي هايشان باعث خيلي عقب ماندگي ها مي شدند

و باز هم نمي تونم جواب بدم

نقل قول:

خدا خواسته كه ما آواره باشيم تا عيسي مسيح (عليه السلام) ظهور كند و ما را به سرزمينمان ببرد اگر كمي تحقيق كني اين يه تيكه آخري جزو عقايد يهود هست اما صهيونيستها عقايد خودشان را هم زير ژا گذاشتند و با ظلم و ستم مردم مظلوم و مسلمان فلسطين را از خانه و كاشانه شان بيرون كردند و ...
اگر يك دزدي بياد به خونه شما نصف خانه شما را به زور بگيرد به خواهرتان تجاوز كند و پدر و برادرتان را بكشد شما با آن دزد مبارزه مي كنيد و مقاومت كرده و يا اينكه دمتان را روي كولتان مي گذاريد و فرار مي كنيد!!!
در مورد اعراب و درگيري هاي فتح و حماس هم اين را بدان كه همه اش زير سر رژيم اشغالگر قدس و آمريكا است استناد به مداركي كه در دفتر فتح در غزه توسط حماس پيدا شده كه نشان مي دهد فتح با آمريكا و رژيم جعلي صهيوني در ترور رنتيسي از رهبران حماس دست داشته
در مورد گروه فتح السلام در لبنان هم آن هم زير سر آمريكاييهاست زيرا اخيرا برخي نماينده هاي آمريكا با اين گروه مذاكراتي داشته اند و طبق ضرب المثل قديمي تفرقه بيانداز و حكومت كن عمل مي كنند
اين بحرين را تو بي خبري چون به خاطر بي عرضه گي و حماقت شاه بوده
آخه آدم انقدر احمق رفته و گفته بريم تو بحرين يه رفراندوم بكنيم كه آيا اين منطقه مستقل شود يا نه واقعا كه از اين بي منطق تر ديگه ...
و بعدش هم شيخ نشينان عرب (همونهايي كه لب دريا لم داده اند و دارند نوكري آمريكا رو مي كنند و شرف عربي تو وجودشون نيست) با مدارك جعلي اومدند اين قسمت از خاك كشورمون را جدا كردند و مثل هميشه سندي بر بي عرضه گي هاي رژيم منحوس پهلوي است.
قابل توجه است كه طبق مداركي كه سپاه پاسداران از عراقي ها بدست آورده رژيم جعلي و منحوص و اشغالگر قدس حتي به صدام هواپيماهاي جنگنده مدرن داده آنوقت شما مي گيد از ايران حمايت كرده...

عجب اطلاعاتي ! اين اطلاعات رو از كجا آوردي ؟! نمي خواد بگي خودم مي دونم !

نقل قول:

نگرانم كه سر هيچ و پوچ تايپيك توسط برخي افرادي كه مي ترسند اين مطالب باعث ف.ي.ل.ت.ر.ي.ن.گ شدن سايتشون بشه حذف كنند

به نظر من كه دليل منطقي براي قفل كردن تاپيكه !

نقل قول:

فكر ميكنم اين بحث به نتيجه نرسه

تاييد مي شه . فقط خواهشا ديگه بدون اطلاعات از تيم خاصي طرف داري نكنيد ...

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

جمعه 29 تير 1386 - 01:22
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
کتک کاری شد ، این دفعه خدا بخیر کنه .....

یعنی چی ؟ یکمی توضیح بده ، می تونم حدس بزنم کی داخل بحث شرکت کرده ولی اینجا همه یه فکرن پس نظر مخالف کی بوده ؟؟
من علاقه ای به این بحث ندارم ، به خاطر این :
نقل قول:
از نون خوردن می افتیم ، چه برسه به ساخت بازی و علایق شخصی ...

ولی اینو دلم نیومد که نگم :
نقل قول:
آیه 124 سوره ناجا

آیه اشتباه نوشته شده !! ، درستش 110ه

نقل قول:
من ياد اول فيلم هاي تخيلي ميفتم كه بعد از تيتراژ صفحه سياه هست ...

منو یاد دوستم می اندازه که اون هم از این حرفا می زد ، بیچاره وقتی ازش می پرسیدم برای حرفات سند بیار ، تازه می فهمید که کلاهی سرش رفته !! Very Happy Very Happy Very Happy

نويسنده
پيغام
mamadghaz
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 5 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 118
محل سكونت: تهران

جمعه 29 تير 1386 - 02:15
پاسخ بصورت نقل قول
عزيزان و برادران
مساپل تهاجم فرهنگي هم از دغدغه هاي كشورمونه ديگه ما به عنوان نماينده گيم سازي تو ايران بايد با اين مشكلي كه اخيرا در بازيهاي غربي ها مشاهده مي شود فكري كنيم و خدا شاهده دوست دارم تو زمين آب بشم ولي اون حرهاي مستهجني را كه از زبان يك پسر 15 ساله بر اثر استفده از بازي هاي رايانه اي را به من مي گفت را نشنوم
منظور از مبارزه با غرب يعني اين چرا متوجه نمي شويد با حرفهاي منتظر سبز هم موافقم ولي اختر يك مقدار ترسو بازي در مي آره و به خاطر همينه ك نمبي خواد تو بحث شركت كنه البته شايد
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

جمعه 29 تير 1386 - 02:17
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

نقل قول:

اين دوتا طلبه با اين كارشون جز سبك كردن خودشون و من و تو كاري از پيش نبردن !!!

سبك كردن ما و شما؟ اصلا ما نبايد انتظار داشته باشيم كه هر گروه بازي سازي در كشورمون و در اين زمان كه بازي ميسازه نتيجه كارشون بايد در سطح خيلي بالايي قرار بگيره. اتفاقا من ترجيح ميدم گروه هاي متعددي در كشور تشكيل بشه و در سطوح مختلف كار كنند. چراكه نتيجه اون تغيير جو فكري و فرهنگي بازي توي كشوره و بدنبال اون رقابت و پيشرفت رو به همراه داره ( يا همون تعدد گروه هاي بازي ساز). در ضمن مثلا همين سينماي هاليوود سالانه چند فيلم توليد ميكنه؟ و چند تا از اونها در دنيا مطرح ميشوند؟ كه حالا ما با كار يك گروه چند نفره سبك بشيم؟

دوست من خوب توي هر سطحي بازي ساخته بشه ولي بازي كه قرار روبروي غرب قرار ميگيره هم آيا بايد در هر سطحي كه ميخاد باشه ؟
چرا من نگفتم چرا كيفيت رانندگي در تهران يا مبارز پايين ه ؟
چون اون بازي ها براي فروش توي مغازه ها و سوپر ماركت هاس Very Happy
ولي اين بازي كه ميخان باهاش جلوي غرب وايسن چي ؟
به نظر من مثل يك چوب كبريت هست جلوي موج سونامي . حاصلش هم زوال و مسخره شدن هست چون حرفي برا گفتن نداره!!!
نقل قول:

خودشون پاتك بزنيم.

واي واي واي چه پاتك محلكي !!!
حالا غربي ها با اين بلايي كه سرشون امده چه خاكي بر سرشون كنن ؟!!!
من كه ميگم از فردا شركت EA تعطيل ميشه !!!

معني پاتك يه چيز ديگس منتظر جان !!!!

منتظر جان اميدوارم از حرفام ناراحت نشده باشي . خيلي با اين تالار حال كردم Very Happy همه دارن خيلي راحت نظراشون و ميدن .

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

جمعه 29 تير 1386 - 02:20
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
منظور از مبارزه با غرب يعني اين چرا متوجه نمي شويد با حرفهاي منتظر سبز هم موافقم ولي اختر يك مقدار ...

بحث تمومه :

نقل قول:
تاييد مي شه . فقط خواهشا ديگه بدون اطلاعات از تيم خاصي طرف داري نكنيد ...

پست من فقط یه شوخیه بی مزه بود ، برای اتمام بحث !!

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 29 تير 1386 - 02:29
پاسخ بصورت نقل قول
راستي يادم رفت ::
نقل قول:

آقا محسن به دل نگيري ما مخلص شما هستيم

شما كارت درست ه رفيق / اصل رفاقت به همين بحساست /
من كوچيكتم Twisted Evil

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 29 تير 1386 - 02:31
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

پست من فقط یه شوخیه بی مزه بود ، برای اتمام بحث !!

به اين ميگن يك اعتراف Very Happy

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 5 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011