Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> اسم _ ایده _ طرح

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

جمعه 6 مهر 1386 - 01:20
پاسخ بصورت نقل قول
---------------------=

خیلی وقت پیش دوست خوبم مهدی بهرامی روی یه ادیتور دو بعدی کار می کرد.
هیچوقت ازش نپرسیدم کارش به کجا کشید ، ولی من به همچین چیزهایی علاقه ی بیشتری دارم.
به نظر من اگه روی یه نرم افزار برای ساخت بازی دو بعدی کار کنی نتیجه ی بهتری می گیری. چون معمولاً در این نوع انجین ها فاکتورهایی که باعث موفق شدن برنامه میشه تقریباً تکنیکی نیست ، خوب شما هم که نمیتونی انجین در حد Unreal بسازی ، پس فقط کافیه اهدافت رو بیشتر روی استفاده ی ساده از برنامه متمرکز کنی .(کاربرد ساده)

این هم نظر من بود.
خوب دوست دارم دیگه ، چیکار کنم ؟ Shocked
---------------------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

جمعه 6 مهر 1386 - 13:27
پاسخ بصورت نقل قول
به !!! سلام!
اگر بخوام 2 بعدی بسازم که یک ماهِ موتور تموم میشه Shocked
همیشه فکر می کردم طرفدارهای سه بعدی از دو بعدی بیشتره Confused اصلاً تاحالا بهش فکر نکرده بودم .
می تونم بخش صداگذاریش رو خیلی خوب توصعه بدم ، چطوره؟ اینم یه مزیت .
باید روش فکر کنم...

حالا مهدی جان ، شما طرحی برای این کاری داری؟
بزار اینجوری بگم: مثلاً تابحال شده توی یه نرم افزاری کمبودی حس کنی و دوست داشته باشی نرم افزاری باشه که اون کمبود رو نداشته باشه ؟

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مهدي بازيان
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 تير 1384
تعداد ارسالها: 430
محل سكونت: اصفهان

شنبه 7 مهر 1386 - 14:37
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

خیلی وقت پیش دوست خوبم مهدی بهرامی روی یه ادیتور دو بعدی کار می کرد.
هیچوقت ازش نپرسیدم کارش به کجا کشید ، ولی من به همچین چیزهایی علاقه ی بیشتری دارم.

یادش به خیر ...
البته یکم بزرگتر از یک ادیتور بود Cool
به جای خاصی هم نرسید تنها ثمره ای که داشت کسب تجربه بود.

برای سعید :
به نظر من یه موتور دو بعدی کامل چیزی نیست که در 1 ماه بشه امادش کرد.
اگه یه موتور دوبعدی با شبیه به TGB می تونه جالب باشه.
بازی LoccoRoco را دیدی ؟
این بازی یه بازی دوبعدی برای PSP هست. طرح بازی خیلی سادست. اما فیزیک باور نکردنی داره. من هنوز نمی دونم چطوری تونستند برای یه تصاویری چنین فیزیکی درست کنند.
همین بازی در عین سادگی جز بهترین بازیهای PSP در بیشتر مجله ها و ... شناخته شده.
به نظر من اگه موتور دوبعدی باشه که فیزیک قدرتمندی داشته باشه می تونه علاقه مندان زیادی داشته باشه.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 7 مهر 1386 - 15:04
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
به جای خاصی هم نرسید تنها ثمره ای که داشت کسب تجربه بود.

البته برای من هم کسب کردن تجربه مهم ترین هدفه... Cool

نقل قول:
به نظر من یه موتور دو بعدی کامل چیزی نیست که در 1 ماه بشه امادش کرد.

بله ، منم زیادی مبالغه کردم Question منظور اینکه امکانات زیادی برای اینکار دارم و برام راحت تر از ساخت یه موتور 3 بعدیه .

نقل قول:
بازی LoccoRoco را دیدی ؟
این بازی یه بازی دوبعدی برای PSP هست. طرح بازی خیلی سادست. اما فیزیک باور نکردنی داره. من هنوز نمی دونم چطوری تونستند برای یه تصاویری چنین فیزیکی درست کنند.
همین بازی در عین سادگی جز بهترین بازیهای PSP در بیشتر مجله ها و ... شناخته شده.

متاسفانه نه ، ولی با تعاریفی که می کنید به یکی از دموهایی که دیدم شباهت داره .
اگر درست متوجه شده باشم ، یه بازی که کاراکترها حالت ژله ای دارند ، درسته؟
فکر کنم بدونم از چه تکنیکی استفاده کردن Wink کار مشکلی نیست .

نقل قول:
به نظر من اگه موتور دوبعدی باشه که فیزیک قدرتمندی داشته باشه می تونه علاقه مندان زیادی داشته باشه.

پس تا حالا 2 رای برای ساخت موتور (editor) دو بعدی داریم Rolling Eyes
ببینم کسه دیگه ای هم تمایل به انجام اینکار داره...

راستی آقا مهدی : شما با چه زبونی روی موتور کار می کردید؟

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مهدي بازيان
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 تير 1384
تعداد ارسالها: 430
محل سكونت: اصفهان

شنبه 7 مهر 1386 - 18:19
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اگر درست متوجه شده باشم ، یه بازی که کاراکترها حالت ژله ای دارند ، درسته؟
فکر کنم بدونم از چه تکنیکی استفاده کردن کار مشکلی نیست .

دقیقا. همون حالت ژله ای منظورم بود.
نقل قول:

راستی آقا مهدی : شما با چه زبونی روی موتور کار می کردید؟

اینجا دو تا مهدی هست اگه با من بودید باید بگم :
از روی بی تجربگی VB ! Shocked
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

شنبه 7 مهر 1386 - 20:57
پاسخ بصورت نقل قول
------------------=

به نظر من هم بهترين جاش كار كردن روي فيزيك هست.
يعني لذت بخش ترين جاش موقع برنامه نويسي. خوب اين نظر منه چون به همچين پيچيدگيهايي توي برنامه نويسي علاقه ي زيادي دارم. Shocked Question

------------------=
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 7 مهر 1386 - 21:00
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
دقیقا. همون حالت ژله ای منظورم بود.

اگر اینه که کاری نداره ، البته من دنبالش نرفتم ولی اگر دنبالش رو بگیری مطمئناً کار مشکلی نخواهد بود .

نقل قول:
از روی بی تجربگی VB !

Shocked
البته بعضی ها فکر می کنن منم یه زمانی می خواستم چنین کاری بکنم ، ولی فقط می خواستم تحقیق کنم .
همون موقع که اولین برنامه رو داخل VB می نویسی ، کاملاً واضحه که نمی شه باهاش کاره گرافیکی کرد!
با این حال من چندتا Effect دارم ، اگر خواستی بگو تا بهت بدم Wink

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 7 مهر 1386 - 21:21
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
به نظر من هم بهترين جاش كار كردن روي فيزيك هست.
يعني لذت بخش ترين جاش موقع برنامه نويسي. خوب اين نظر منه چون به همچين پيچيدگيهايي توي برنامه نويسي علاقه ي زيادي دارم. Shocked Question

Shocked
پس شما یه زحمتی بکش : یه فیزیک بنویس تا من براش Editor بنویسم!!
چطوره؟ اگه موافقی بسم الله...

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 9 مهر 1386 - 12:30
پاسخ بصورت نقل قول
مجموعه ای از نام های ایرانی :

نقل قول:
نامهاي ايراني براي دخترها:
آبگينه _ آتوسا _ اختر _ آذر _ آذرافروز _ آذرگون _ آزرميدخت _ آذرنوش _ آذين _ آرا _ آراز _ آراکس _ آرتميس _ آرزو _ آرمينه _ آريانا _ آريادخت _ آريانوش _ آزاده _ آزيتا _ آسا _ آفرين _ آلاله _ آناهيتا _ آناهيد _ آنيتا _ آوا _ آويده _ آويزه _ آوينه _ آهو _ ابريشم _ اختر _ ارغوان _ اروشا _ افروز _ افروغ _ افسانه _ افسر _ افسون _ افشان _ امتيس _ اميتيس _ اناهيد _ انديشه _ انوشه _ ايران _ ايران _ بانو _ ايراندخت _ بانو _ بنفشه _ بهار _ بهاره _ بهارک _ بهديس _ بهدخت _ بهرخ _ بهشيد _ بهناز _ بوسه _ بيتا _ پانته‌آ _ پديده _ پرديس _ پرستو _ پرند _ پرنيا _ پروانه _ پروين _ پري _ پريچهر _ پريرو _ پريزاد _ پريسا _ پريشاد _ پريناز _ پريوش _ پگاه _ پوپک _ پوران _ پوران _ پوراندخت _ پوري _ پونه _ پيمانه _ پيوند _ ترانه _ ترسا _ ترمه _ تِرنه _ تهمينه _ تير _ جوانه _ خجسته _ خورشيد _ خوروَش _ دُرّي _ دريا _ دلارا _ دلارام _ دلبر _ دلکش _ دلوسه _ دوکا _ دينا _ رامش _ راشر _ رامينا _ رسا _ رها _ روان _ رود _ رودابه _ روجا _ روشنک _ رومينا _ روژان(در کردي روژ به معني روز هست) _ رويا _ (به معني روييدن) _ رکسانا _ روژينا _ زري _ زرين _ زرين‌دخت _ زويا _ زيبا _ زينا _ زيور _ ژاله _ ژرفا _ ژيلا _ سارا _ ساره _ سارينا _ ساغر _ ساناز _ سايه _ سپيده _ ستاره _ ستوده _ سرگل _ سروناز _ سمانه _ سودابه _ سوري _ سوزان _ سوسن _ سوگند _ سيما _ سيمين _ شاپرک _ شاپري _ شادان _ شادي _ شانار _ شايسته _ شبره _ شبنم _ شهپر _ شهربانو _ شهرخ _ شهربانو _ شهرزاد _ شهرناز _ شهناز _ شهين _ شکيبا _ شوکا _ شکوفه _ شکوه _ شيدا _ شيده _ شيرين _ شيرين‌بانو _ شيفته _ شيما _ شيوا _ شورانگيز _ غنچه _ فرانک _ فرخنده _ فرزانه _ فرشته _ فرناز _ فرنگيس _ فروا _ فروزان _ فروزنده _ فروغ _ فريبا _ فرين _ فريناز _ فوژان _ فيروزه _ قشنگ _ کتايون _ کمند _ کيميا _ گردآفريد _ گلاره _ گلاوژ _ گل‌افروز _ گل‌اندام _ گلبانو _ گلبهار _ گلبيز _ گلپا _ گلپري _ گلپونه _ گلتاج _ گلتن _ گلرخ _ گلرو _ گلشن _ گلشيد _ گلشيفته _ گلنار _ گلناز _ گلي _ گوهر _ گوهرشاد _ گيتا _ گيتي _ گيسو _ گيلان _ لادن _ لاله _ لاله‌رخ _ مازون _ مامک _ ماندان _ ماندانا _ مانلي _ ماه‌پري _ ماهتو _ ماه‌چهر _ ماهدخت _ ماه‌برزين _ ماه‌جهان _ ماهزاد _ مرجان _ مرجانه _ مرواريد _ مژده _ مژگان _ مسل _ مسيحا _ مشکان‌دخت _ شکين‌دخت _ مونا _ منيژه _ مهتا _ مهتاب _ مهدخت _ مهديس _ مهرآذر _ مهرا _ مهراب _ مهرانگيز _ مهرانه _ مهربان _ مهرخ _ مهرسا _ مهروا _ مهرک _ مهري _ مهسا _ مهستي _ مهشيد _ مهکامه _ مهناز _ مهنوش _ مهکامه _ مهين _ موژان _ ميترا _ ميخک _ مينا _ مينو _ نازآفرين _ نازگل _ نازنين _ نازي _ نازيلا _ ناژيلا _ ناژين _ ناهيد _ نرگس _ نرمين _ نسترن _ نسرين _ نسيم _ نغمه _ نگار _ نگين _ نهال _ نوا _ نوش‌آفرين _ نوشزاد _ نوشين _ نيلوفر _ نيکو _ نيکي _ نيشا _ نيوشا _ وندا _ ونوشه _ ويدا _ ويس _ هايده _ هما _ هنگامه _ هوروَش _ يارا _ ياس _ ياسمن _ ياسمين _ يگانه _ يکتا .........

نامهاي ايراني براي پسرها :
آبتين _ آتش _ آتورپات _ آذرخش _ آذرمه _ آذين _ آرتين _ آرام _ آراد _ آراز_ آرام _ آرتان _ آرش _ آرشام _ آرمان _ آرمين _ آريا _ آريابان _ آريافر _ آريامنش _ آريامهر _ آريان _ آريانا _ آرين _ آريوبرزن _ آزاد _ آزرمگان _ آستياژ _ آستياگ _ آوه _ آويژه _ آيين‌گشسب _ اخگر _ اُرُد _ اردشير _ اردلان _ اردوان _ ارژنگ _ ارشام _ اَرَشک _ ارشيا _ ارمايل _ اروند _ اژدر _ اسفنديار _ اشک _ اشکان _ اشکبوس _ افشار _ افشين _ البرز _ الوند _ اميد _ ندمان _ انوش _ انوشيروان _ اورمزد _ اورند _ اورنگ _ اورنگ‌زيب _ ايرج _ ايشتوويگو _ بابک _ باربد _ بامداد _ بامين _ امشاد _ برديا _ بزرگمهر _ بماني _ به‌آيين _ بهبد _ بهرام _ بهمن _ بهمنش _ بيژن _ بهروز _ بهراد _ بهرنگ _ بهزاد _ بهداد _ بهشاد _ بهنود _ بهنام _ برسام _ برزو _ برنا _ برزن _ برومند _ پارسا _ پايا _ پرشان _ پدرام _ پرويز _ پژمان _ پشنگ _ پشوتن _ پوژمان _ پولاد _ پهلبد _ پيام _ پيران _ پيروز _ پيشداد _ پويا _ پوريا _ پرهام _ پيروز _ پيمان _ تم _ تيرداد _ تهماسب _ تهمتن _ تهمورث _ تورج _ جاماسب _ جاويد _ جمشيد _ جهانگير _ جهان‌بخش _ جهانشاه _ جهاندار _ جيانک _ خداداد _ خدابخش _ خدايار _ خسرو _ خشايار _ خورشيد _ دارا _ دادويه _ دادمهر _ دامون _ دانوش _ داراب _ داريوش _ دستان _ دياکو _ رامبد _ رامين _ رامتين _ رخشان _ رستان _ رستم _ روزبه _ زاب _ زال _ زامياد _ زرتشت _ زرمهر _ زند _ ژازه _ ژکفر _ ژوبين _ سالار _ ساسان _ سامان _ سام _ سامي _ سروش _ سپهر _ سورن _ سورنا _ سوشيانس _ سهراب _ سهند _ سيامک _ سياوش _ سيروس _ سينا _ شروين _ شاپور _ شايا _ شايان _ شاهرخ _ شاهين _ شباهنگ _ شکيبشوپه _ شوکا _ شهرام _ شاهکام _ شهراد _ شهرداد _ شهريار _ شهروز _ شيرزاد _ شيرنگ _ شهيار _ فرامرز _ فرزاد _ فرزام _ فرزين _ فربد _ فرجاد _ فردين _ فرداد _ فرود _ رورتيش _ فرمان _ فرهنگ _ فريبرز _ فرهود _ فيروز _ فرشاد _ فرشيد _ فرخ _ فرخزاد _ فرهاد _ کوروش _ کارن _ کارو _ کامبيز _ کامران _ کامشاد _ کامياب _ کاميار _ کاوه _ کاووس _ كدان _ کنارنگ _ کورس _ کورش _ کيانوش _ کيان _ کيارش _ کياوش _ کيا _ کيان _ کيوس _ کوشا _ کيخسرو _ کيقباد _ کيکاووس _ کيخسرو _ کيوان _ کيومرث _ گرگين _ گيو _ گودرز _ گَرسيوَز _ گرشاسب _ گشتاسب _ لهراسب _ ماني _ مازيار _ ماکان _ مردان _ مرداويج _ مزدک _ منوچهر _ مهبُد _ مهداد _ مهرداد _ مهرزاد _ مهرشاد _ مهران _ مهزاد _ مهراب _ مهرشاد _ مهيار _ مهرنگ _ ميلاد _ نرمن _ نريمان _ نکيسا _ نويد _ نيما _ ونداد _ هرمز _ هورموند _ هومن _ هوشنگ _ هوتن _ هومان _ هوشيار _ ياور _ يزدان _ يزدگرد _اوژن _ بهفر _ خوشکام _ راميار _ داريا _ رويين ..........

منبع :
http://rooidad.persianblog.ir

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 9 مهر 1386 - 20:27
پاسخ بصورت نقل قول
---------------------=

اتفاقاً دارم همین کارو می کنم !
دارم روی یه بازی موبایل کار می کنم که فیزکش خیلی قوی ! (جاذبه رو بپا Very Happy )

حالا بزار این کار رو تموم کنم بعد اگه خواستی به نسخه ی کامپیوتر هم تبدیلش می کنم !
راستی فکر کنم تو این مدت دوستان باید توی تالار علوم پذیرای بنده باشن چون ریاضیم ضعیفه !
من از قبل شروع کرده بودم ! http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=650&start=240
فعلاً شما بسم ا... ، توکلت به خدا باشه.

---------------------=
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011